Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Podívejte se na teaser trailer k filmu Mulan08.07.2019

Tak už je to tady! Milovníci starých Disneyho klasik v novém kabátku se mohou pokochat oficiálním teaser trailerem k připravovanému filmu Mulan. Zároveň jsou již k dispozici první obrázky a plakát. Dobrodružný akční snímek pro celou rodinu má zavítat do našich kin 26. března 2020. 

Foto: Promo (2x)

Hraná adaptace stejnojmenného animovaného filmu z roku 1998 je založena na čínské legendě o Hua Mulan. Když čínský císař vydá dekret, podle něhož musí jeden muž v každé rodině sloužit v armádě k obraně země před útočníky ze severu, nejstarší dcera ctěného bojovníka převezme místo svého nemocného otce. Mulan je temperamentní, odhodlaná a rychlá. Maskovaná jako muž Hua Jun je zkoušena na každém kroku cesty. Musí využít všechny vnitřní síly a přijmout svůj skutečný potenciál, aby obstála.

Natáčení projektu se uskutečnilo na Novém Zélandu a v Číně. Film režírovala novozélandská režisérka Niki Caro (Pán velryb, McFarland: Útek před chudobou, Úkryt v zoo aj.). Na scénáři se podíleli Rick Jaffa a Amanda Silverová (Jurský svět, Zrození planety opic ad.). Mulan hraje Yifei Liu. V dalších rolích se objeví Donnie Yen, Jet Li, Gong Li, Jason Scott Lee, Tzi Ma, Yoson An, Ron Yuan ad. Oficiální teaser trailer byl vypuštěn do světa 7. července 2019 během vysílání finále světového poháru žen FIFA.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist