Pohádkář.cz Pohadkar.cz cs 2017-08-18 10:54:17 Pohádka Čertoviny ukázala první trailer http://www.pohadkar.cz/clanek/pohadka-certoviny-ukazala-prvni-trailer/ Zdeněk Troška natáčí pohádku Čertoviny, ze které pochází první ukázka. Ta se zatím celkem dost podobá pohádce S čerty nejsou žerty…

]]>
Thu, 17 Aug 17 09:54:03 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/pohadka-certoviny-ukazala-prvni-trailer/
Na Vánoce na České televizi uvidíme i Anděla Páně 2 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-vanoce-na-ceske-televizi-uvidime-i-andela-pane-2/ Léto je teprve ve své půlce, ale my se už nyní můžeme těšit na Vánoce. Česká televize totiž oznámila, kterými pohádkami zpříjemní svátky nejenom dětem.

]]>
Tue, 15 Aug 17 08:58:11 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-vanoce-na-ceske-televizi-uvidime-i-andela-pane-2/
Prima vydala pohádkovou knížku, v hlavní roli s Primáčkem http://www.pohadkar.cz/clanek/prima-vydala-pohadkovou-knizku-v-hlavni-roli-s-primackem/ Televize Prima se pouští do vydávání dětské literatury, knížka o Primáčkovi, postavičce, kterou děti znají z ranního vysílání, vychází právě nyní.

]]>
Wed, 08 Nov 17 14:55:00 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/prima-vydala-pohadkovou-knizku-v-hlavni-roli-s-primackem/
V kinech startuje Velká oříšková loupež 2, podívejte se na český pouták http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-startuje-velka-oriskova-loupez-2-podivejte-se-na-cesky-poutak/ Po třech letech se vrací do kin veverky a s nimi Velká oříšková loupež. Po událostech prvního filmu musí veverčák Bručoun se svými přáteli zabránit starostovi Oakton City zbourat jejich domov kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku.

]]>
Fri, 08 Sep 17 16:09:22 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-startuje-velka-oriskova-loupez-2-podivejte-se-na-cesky-poutak/
Další čertovská pohádka. Jan Cina bude hrát v pohádce Čertí brko http://www.pohadkar.cz/clanek/dalsi-certovska-pohadka-jan-cina-bude-hrat-v-pohadce-certi-brko/ Novou pohádku natáčí režisér Marek Najbrt, který natočil třeba seriál Svět pod hlavou. V hlavní roli čerta Bonifáce se představí herec Jan Cina.

]]>
Sat, 08 Jul 17 15:55:28 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/dalsi-certovska-pohadka-jan-cina-bude-hrat-v-pohadce-certi-brko/
Na plátna kin se prý chystají Simpsonovi 2 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-platna-kin-se-pry-chystaji-simpsonovi-2/ Je to už deset let, co vznikl první celovečerní animovaný film i rodince Simpsonových. Nyní to vypadá, že by mohla vzniknout konečně dvojka.

]]>
Sat, 08 Apr 17 17:19:32 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-platna-kin-se-pry-chystaji-simpsonovi-2/
Na podzim se na Déčku budou učit také dějepis http://www.pohadkar.cz/clanek/na-podzim-se-na-decku-budou-ucit-take-dejepis/ To, co se děti naučí při hře, si zapamatují nejlépe, to ví každý. Proto připravila Česká televize zbrusu nový pořad, DějePIC! V tom se děti seznámí s českými dějinami, a to zábavnou formou.

]]>
Wed, 08 Feb 17 19:12:53 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-podzim-se-na-decku-budou-ucit-take-dejepis/
V novém animáku Hvězda ožije vánoční příběh o narození Ježíška http://www.pohadkar.cz/clanek/v-novem-animaku-hvezda-ozije-vanocni-pribeh-o-narozeni-jeziska/ V žádném animovaném filmu nebyl zpracovaný tak klasický vánoční příběh o narození Ježíška. Nyní zde konečně je, nový animovaný film od studia Sony by měl přijít do kin letos v listopadu.

]]>
Mon, 31 Jul 17 16:19:54 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/v-novem-animaku-hvezda-ozije-vanocni-pribeh-o-narozeni-jeziska/
Za Popelkou můžete vyrazit na Chvalskou tvrz http://www.pohadkar.cz/clanek/za-popelkou-muzete-vyrazit-na-chvalskou-tvrz/ Popelka je snad nejoblíbenější pohádka a také princezna. Právě s Popelkou se mohou děti setkat na Chvalské tvrzi, kde je bude provázet zámkem a také speciální výstavou o hlavolamech.

]]>
Fri, 28 Jul 17 16:45:50 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/za-popelkou-muzete-vyrazit-na-chvalskou-tvrz/
Vyrazte do Polabského skanzenu na pohádky Zdenka Trošky a diktát přímo od něj http://www.pohadkar.cz/clanek/vyrazte-do-polabskeho-skanzenu-na-pohadky-zdenka-trosky-a-diktat-primo-od-nej/ Máte rádi pohádky od Zdeňka Trošky a chcete si s dětmi udělat výlet na pěkné místo? Vydejte se do skanzenu v Přerově nad Labem, kde se bude 19. srpna konat akce speciálně pro děti.

]]>
Wed, 26 Jul 17 20:31:22 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/vyrazte-do-polabskeho-skanzenu-na-pohadky-zdenka-trosky-a-diktat-primo-od-nej/