Pohádkář.cz Pohadkar.cz cs 2017-04-26 23:34:41 Festival animovaného filmu začíná 2. května v Třeboni http://www.pohadkar.cz/clanek/festival-animovaneho-filmu-zacina-2-kvetna-v-treboni/ Od druhého do pátého května se koná v jihočeské Třeboni Anifilm, festival animovaného filmu pro děti, ale i pro dospělé. Festival již odtajnil svůj program.

]]>
Wed, 26 Apr 17 15:55:37 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/festival-animovaneho-filmu-zacina-2-kvetna-v-treboni/
Elsa a Anna vystoupí spolu v muzikálu http://www.pohadkar.cz/clanek/elsa-a-anna-vystoupi-spolu-v-muzikalu/

]]>
Mon, 24 Apr 17 13:51:19 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/elsa-a-anna-vystoupi-spolu-v-muzikalu/
Můj malý Ponny ve filmu, podívejte se na pouták http://www.pohadkar.cz/clanek/muj-maly-ponny-ve-filmu-podivejte-se-na-poutak/ Další oblíbené animované figurky můžeme vidět v celovečerním filmu. Tentokrát půjde o animovaný film, jehož hlavním hrdinou budou poníci, tedy Můj malý Ponny.

]]>
Fri, 21 Apr 17 15:35:22 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/muj-maly-ponny-ve-filmu-podivejte-se-na-poutak/
Nový animák Mimi šéf startuje v kinech již tento čtvrtek! http://www.pohadkar.cz/clanek/novy-animak-mimi-sef-startuje-v-kinech-jiz-tento-ctvrtek/ Nový animovaný film Mimi šéf má v českých kinech premiéru 20. dubna.

]]>
Tue, 18 Apr 17 14:00:56 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/novy-animak-mimi-sef-startuje-v-kinech-jiz-tento-ctvrtek/
Déčko připravilo pro děti velikonoční kalendář od autorky Anči a Pepíka http://www.pohadkar.cz/clanek/decko-pripravilo-pro-deti-velikonocni-kalendar-od-autorky-anci-a-pepika/ Před vánoci si děti na webu Déčka oblíbily adventní kalendář, nyní se mohou pobavit, ale také dozvědět něco zajímavého v kalendáři velikonočním. Najdou ho na adrese decko.cz/velikonoce.

]]>
Mon, 04 Dec 17 20:28:24 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/decko-pripravilo-pro-deti-velikonocni-kalendar-od-autorky-anci-a-pepika/
Pyšné princezně je už pětašedesát, chcete vidět kostýmy z této pohádky? http://www.pohadkar.cz/clanek/pysne-princezne-je-uz-petasedesat-chcete-videt-kostymy-z-teto-pohadky/ Pyšná princezna je jednou z našich nejoblíbenějších pohádek. Připomenout si ji můžete na výstavě, která se koná na krásném zámku v Telči.

]]>
Wed, 04 Oct 17 14:49:30 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/pysne-princezne-je-uz-petasedesat-chcete-videt-kostymy-z-teto-pohadky/
Režisér Jiří Strach chystá po Andělovi Páně další pohádku http://www.pohadkar.cz/clanek/reziser-jiri-strach-chysta-po-andelovi-pane-dalsi-pohadku/ Jiří Strach má nové plány na pohádku. Tentokrát by mělo jít o českou klasiku podle Karla Jaromíra Erbena Dlouhý, široký a bystrozraký, ale v netradičním zpracování.

]]>
Tue, 04 Jul 17 14:01:34 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/reziser-jiri-strach-chysta-po-andelovi-pane-dalsi-pohadku/
V prosince přijde do kin nový animák Ferdinand http://www.pohadkar.cz/clanek/v-prosince-prijde-do-kin-novy-animak-ferdinand/ Nový animovaný film pro celou rodinu Ferdinand má velmi netypického hrdinu. Je to býk, který si radši přivoní ke kytičce, než by se hrdinně byl v aréně na koridě…

]]>
Thu, 04 May 17 14:14:32 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/v-prosince-prijde-do-kin-novy-animak-ferdinand/
Děti se mohou těšit na tři nové večerníčky http://www.pohadkar.cz/clanek/deti-se-mohou-tesit-na-tri-nove-vecernicky/ Hned tři nové večerníčky natáčí právě nyní Česká televize. Jedná se o ladovský večerníček Honza a Beránek, dále o pohádky Letem světem aneb Cestování Jonáše Kokošky a trnkovskou Zahrádku pod hvězdami.

]]>
Sat, 04 Mar 17 17:06:30 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/deti-se-mohou-tesit-na-tri-nove-vecernicky/
Do kin vtrhne v dubnu Mimi šéf od tvůrců Madagaskaru http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-vtrhne-v-dubnu-mimi-sef-od-tvurcu-madagaskaru/ Pokud do rodiny přijde druhé dítě, první sourozenec, to zrovna nevítá. Byl přece jedináčkem, ve kterém se rodiče jen viděli… A přesně takhle začíná nový animovaný film Mimi šéf, který má v českých kinech premiéru v dubnu.

]]>
Fri, 31 Mar 17 17:11:27 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-vtrhne-v-dubnu-mimi-sef-od-tvurcu-madagaskaru/