Pohádkář.cz Pohadkar.cz cs 2017-06-27 09:09:00 Pavel Šporcl natáčí pořad pro děti http://www.pohadkar.cz/clanek/pavel-sporcl-nataci-porad-pro-deti/ Houslista Pavel Šporcl bude učit děti, aby poznaly zásadní hudební světová díla. Natáčí pořad Hudební perličky.

]]>
Mon, 26 Jun 17 15:48:21 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/pavel-sporcl-nataci-porad-pro-deti/
Film Hurvínek přijde do kin v srpnu představil svůj pouták http://www.pohadkar.cz/clanek/film-hurvinek-prijde-do-kin-v-srpnu-predstavil-svuj-poutak/ Již na konci srpna se začne v kinech promítat nový dětský animovaný film Hurvínek a kouzelné muzeum. Nyní film představil pouták, který ukáže, v jakém duchu se film režiséra Martina Kotíka ponese.

]]>
Fri, 23 Jun 17 18:37:26 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/film-hurvinek-prijde-do-kin-v-srpnu-predstavil-svuj-poutak/
Pohádka Čertoviny se natáčí také na tvrzi Drslavice http://www.pohadkar.cz/clanek/pohadka-certoviny-se-nataci-take-na-tvrzi-drslavice/ Zdeněk Troška je v druhé půlce typicky jihočeské pohádky Čertoviny. Ta by měla být již v lednu příštího roku v kinech a natáčí se na celé řadě zajímavých míst a s mnoha zajímavými jmény.

]]>
Wed, 21 Jun 17 16:07:53 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/pohadka-certoviny-se-nataci-take-na-tvrzi-drslavice/
Za vysvědčení můžete své děti vzít třeba na animák Já, padouch 3 http://www.pohadkar.cz/clanek/za-vysvedceni-muzete-sve-deti-vzit-treba-na-animak-ja-padouch-3/ Oblíbily se vaše děti Mimoně? Dobrou zprávou je, že si na ně už brzy mohou zajít do kina, vracejí se totiž v animovaném filmu Já, padouch 3.

]]>
Mon, 19 Jun 17 15:31:33 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/za-vysvedceni-muzete-sve-deti-vzit-treba-na-animak-ja-padouch-3/
Chvalský zámek zve na rej rytířů a princezen http://www.pohadkar.cz/clanek/chvalsky-zamek-zve-na-rej-rytiru-a-princezen/ O víkendu se mohou děti zúčastnit speciální akce na pražské Chvalské tvrzi v Horních Počernicích, setkají se zde s princeznami a rytíři!

]]>
Fri, 16 Jun 17 15:29:41 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/chvalsky-zamek-zve-na-rej-rytiru-a-princezen/
Na zámku Nový Hrad můžete navštívit výstavu věnovanou pohádkám Zdeňka Trošky http://www.pohadkar.cz/clanek/na-zamku-novy-hrad-muzete-navstivit-vystavu-venovanou-pohadkam-zdenka-trosky/ Zdeněk Troška právě natáčí novou pohádku Čertoviny. Jeho starší pohádky si můžete připomenout na výstavě na zámku Nový Hrad nedaleko Loun.

]]>
Thu, 15 Jun 17 09:47:40 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-zamku-novy-hrad-muzete-navstivit-vystavu-venovanou-pohadkam-zdenka-trosky/
Na pohádku Anděl Páně 2 můžete jít s doprovodem orchestru http://www.pohadkar.cz/clanek/na-pohadku-andel-pane-2-muzete-jit-s-doprovodem-orchestru/ Nejúspěšnější česká pohádka Anděl Páně 2 ožije rok od své premiéry, tentokrát s doprovodem orchestru, což ji jistě učiní nezapomenutelnou!

]]>
Wed, 06 Dec 17 16:20:07 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-pohadku-andel-pane-2-muzete-jit-s-doprovodem-orchestru/
Do kin si můžete již příští týden zajít na Auta 3 http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-si-muzete-jiz-pristi-tyden-zajit-na-auta-3/ Příští čtvrtek má v kinech premiéru nový animovaný film Auta 3 z úspěšné série, ve kterém se opět setkáme s legendárním závodním autem Bleskem McQueenem.

]]>
Wed, 06 Sep 17 13:26:49 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-si-muzete-jiz-pristi-tyden-zajit-na-auta-3/
Na festivale ve Zlíně vyhlásili nejlepší krátký film podle Déčka http://www.pohadkar.cz/clanek/na-festivale-ve-zline-vyhlasili-nejlepsi-kratky-film-podle-decka/ O ceně rozhodli dětští diváci, kteří hlasovali na internetu. Sošku Duháčka, tedy maskota Déčka, obdržell krátký animovaný film Píp a letadélko, který režíroval Christoph Englert.

]]>
Thu, 06 Jul 17 13:38:07 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-festivale-ve-zline-vyhlasili-nejlepsi-kratky-film-podle-decka/
Připravuje se nový rodinný film Eliška a Svět fantazie http://www.pohadkar.cz/clanek/pripravuje-se-novy-rodinny-film-eliska-a-svet-fantazie/ Na festivale ve Zlíně představila režisérka a bývalá dětská herečka Monika Kvasničková projekt rodinného filmu Eliška a Svět fantazie, který by zde mohl mít za rok premiéru.

]]>
Sat, 06 May 17 14:53:35 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/pripravuje-se-novy-rodinny-film-eliska-a-svet-fantazie/