Pohádkář.cz Pohadkar.cz cs 2017-03-27 02:46:07 Do kin míří další Šmoulové, v neděli s nimi můžete strávit odpoledne http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-miri-dalsi-smoulove-v-nedeli-s-nimi-muzete-stravit-odpoledne/ Na Černém Mostě v Praze si přichystali předpremiérové promítání nejnovějšího celovečerního filmu o Šmoulech, které bude doprovázeno ještě dalším programem pro děti.

]]>
Fri, 24 Mar 17 15:08:39 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-miri-dalsi-smoulove-v-nedeli-s-nimi-muzete-stravit-odpoledne/
Rumcajsovi je padesát, vydejte se po jeho stopách! http://www.pohadkar.cz/clanek/rumcajsovi-je-padesat-vydejte-se-po-jeho-stopach/ Řekli byste, že slavnému loupežníkovi z lesa Řáholce u Jičína, bude už padesát? Jeho narozeniny můžete oslavit třeba pochodem po Rumcajsových stopách, který se koná tuto sobotu.

]]>
Wed, 22 Mar 17 12:35:19 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/rumcajsovi-je-padesat-vydejte-se-po-jeho-stopach/
Na koleje vyráží opět Cyklohráček http://www.pohadkar.cz/clanek/na-koleje-vyrazi-opet-cyklohracek/ Chcete tip na pěkný výlet, na kterém se vaše děti skvěle zabaví? Vydejte se na cesty s cyklohráčkem, který opět vyjíždí na koleje.

]]>
Mon, 20 Mar 17 15:31:51 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-koleje-vyrazi-opet-cyklohracek/
Připravuje se animovaný film o prvních lidech http://www.pohadkar.cz/clanek/pripravuje-se-animovany-film-o-prvnich-lidech/ Animované filmy nás zavedly mezi nejrůznější zvířata, do pohádek, na jiné planety, do jiných historických epoch, v novém filmu budeme mít příležitost se podívat mezi první lidi…

]]>
Fri, 17 Mar 17 10:41:39 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/pripravuje-se-animovany-film-o-prvnich-lidech/
Chystáte oslavu čtvrtých narozenin vašich dětí? Stavebnice LEGO® Juniors je nadchne a navíc se při hře naučí spoustu nového! http://www.pohadkar.cz/clanek/chystate-oslavu-ctvrtych-narozenin-vasich-deti-stavebnice-lego-juniors-je-nadchne-a-navic-se-pri-hre-nauci-spoustu-noveho/ Děti rostou tak rychle! Všimli jste si, že s blížícími se čtvrtými narozeninami jsou čím dál samostatnější a sebevědomější? Přivítejte rok, kdy budou naplno rozvíjet své současné dovednosti a rychle získávat zcela nové.

]]>
Thu, 16 Mar 17 13:39:01 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/chystate-oslavu-ctvrtych-narozenin-vasich-deti-stavebnice-lego-juniors-je-nadchne-a-navic-se-pri-hre-nauci-spoustu-noveho/
Podívejte se na pouták z nového animáku Spark http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-poutak-z-noveho-animaku-spark/ Vnovém animovaném filmu Spark se setkáme s opičím puberťákem Sparkem, který spolu se svými přáteli Chunkem a Vixem hodlá zachránit svou rodnou planetu Bana. Tu totiž, jak také jinak, ovládlo zlo!

]]>
Wed, 15 Mar 17 20:43:12 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-poutak-z-noveho-animaku-spark/
Do kin půjde zrekonstruovaný Špalíček http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-pujde-zrekonstruovany-spalicek/ Další známé dílo se dočkalo digitalizace a zlepšení kvality, tentokrát jde o Špalíček Jiřího Trnky, který vznikl již před sedmdesáti lety. Nyní se film bude opět promítat.

]]>
Mon, 13 Mar 17 17:29:17 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/do-kin-pujde-zrekonstruovany-spalicek/
Česká televize natáčí pohádku o vodníkovi, natáčení navštívil zloděj http://www.pohadkar.cz/clanek/ceska-televize-nataci-pohadku-o-vodnikovi-nataceni-navstivil-zlodej/ Česká televize natáčí novou pohádku o vodníkovi, zatím se o ní bohužel příliš neví, snad jen to, že natáčení „poctil“ svou návštěvou zloděj.

]]>
Tue, 03 Oct 17 16:55:53 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/ceska-televize-nataci-pohadku-o-vodnikovi-nataceni-navstivil-zlodej/
V kinech Oko a Aero proběhne filmový festival pro děti http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-oko-a-aero-probehne-filmovy-festival-pro-deti/ Filmových festivalů pro dospělé je mnoho, ale kdo myslí na děti? Naštěstí i pro ně je zde festival Malé oči, který se uskuteční 20. až 23. března v kinech Oko a Aero.

]]>
Thu, 03 Aug 17 12:53:17 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-oko-a-aero-probehne-filmovy-festival-pro-deti/
V kinech je animák Pes roc(k)u, mluví ho Ondřej Gregor Brzobohatý! http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-je-animak-pes-roc-k-u-mluvi-ho-ondrej-gregor-brzobohaty/ Od 23.2. můžete zajít i se svými dětmi na nový animovaný film Pes roc(k)u. Příběh vypráví o psovi, který se moc a moc chtěl stát rockovou hvězdou. Je jasné, že důležitou roli budou v tomto filmu hrát písničky, o které se museli postarat čeští tvůrci.

]]>
Sat, 03 Jun 17 12:05:55 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/v-kinech-je-animak-pes-roc-k-u-mluvi-ho-ondrej-gregor-brzobohaty/