Pohádkář.cz Pohadkar.cz cs 2017-11-24 00:56:55 Podívejte se na trailer k animáku Sherlock Koumes http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-trailer-k-animaku-sherlock-koumes/ Sádrového trpaslíka má na zahradě každy druhý, ale zamýšleli jste se nad tím, jaký život vlastně vedou, když pokojně nestojí a nezdobí vaši zahradu? Právě o tom je nový britsko-americký animák Sherlock Koumes.

]]>
Mon, 20 Nov 17 15:23:42 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-trailer-k-animaku-sherlock-koumes/
Vezměte děti na Mikulášskou na letiště http://www.pohadkar.cz/clanek/vezmete-deti-na-mikulasskou-na-letiste/ S Mikulášem se děti mohou potkat na nejrůznějších místech, například i na pražském Letišti Václava Havla, kam zavítá i s čertem a andělem.

]]>
Wed, 15 Nov 17 15:07:19 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/vezmete-deti-na-mikulasskou-na-letiste/
Prostor 8: Praha má nové místo pro setkávání a osobní rozvoj, kde vám také pohlídají děti http://www.pohadkar.cz/clanek/prostor-8-praha-ma-nove-misto-pro-setkavani-a-osobni-rozvoj-kde-vam-take-pohlidaji-deti/ Prostor 8: Tanec, bojové umění, jóga, přirozený pohyb, divadelní improvizace, seberozvoj, vzdělávání, firemní školení.

]]>
Mon, 13 Nov 17 14:42:18 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/prostor-8-praha-ma-nove-misto-pro-setkavani-a-osobni-rozvoj-kde-vam-take-pohlidaji-deti/
Podívejte se na trailer k rodinnému filmu Králíček Petr http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-trailer-k-rodinnemu-filmu-kralicek-petr/ Již na jaře si budete moci zajít na nový rodinný britský film, ve kterém bude hlavní roli hrát králík a také jeho zvířecí přátelé.

]]>
Mon, 11 Dec 17 17:06:35 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/podivejte-se-na-trailer-k-rodinnemu-filmu-kralicek-petr/
Animovaný pavouček, který musí každému okamžitě vyléčit arachnofobii! http://www.pohadkar.cz/clanek/animovany-pavoucek-ktery-musi-kazdemu-okamzite-vylecit-arachnofobii/ Tento úžasný pavouček se jmenuje Lukas, a je tak roztomilý, že okamžitě všem v redakci vyléči arachnofobii. Jeho tvůrce oznámil, že již pracuje na dalších dílech, protože celý svět je z Lukase přímo hotový!

]]>
Mon, 11 Dec 17 11:19:47 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/animovany-pavoucek-ktery-musi-kazdemu-okamzite-vylecit-arachnofobii/
Na které pohádky se můžeme těšit letos o vánocích v České televizi? http://www.pohadkar.cz/clanek/na-ktere-pohadky-se-muzeme-tesit-letos-o-vanocich-v-ceske-televizi/ Česká televize odtajnila svůj program pro letošní vánoce, nechybí v něm hlavní divácká bomba, pokračování úspěšné pohádky Anděl Páně 2.

]]>
Fri, 11 Aug 17 16:25:32 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/na-ktere-pohadky-se-muzeme-tesit-letos-o-vanocich-v-ceske-televizi/
Vydejte se na výstavu kostýmů z pohádky S čerty nejsou žerty http://www.pohadkar.cz/clanek/vydejte-se-na-vystavu-kostymu-z-pohadky-s-certy-nejsou-zerty/ Kdo by nemiloval pohádku S čerty nejsou žerty? Jednu z nejoblíbenjších českých pohádek si můžete připomenout na výstavě, na které uvidíte sbírku kostýmů z této pohádky.

]]>
Sun, 11 Jun 17 16:24:37 +0200 http://www.pohadkar.cz/clanek/vydejte-se-na-vystavu-kostymu-z-pohadky-s-certy-nejsou-zerty/
Nejočekávanější filmové kino-premiéry pro rodiny s dětmi - listopad 2017 http://www.pohadkar.cz/clanek/nejocekavanejsi-filmove-kino-premiery-pro-rodiny-s-detmi-listopad-2017/ V listopadu půjdou do kin 4 filmy, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pojďme se na ně podívat.

]]>
Sat, 11 Mar 17 11:31:34 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/nejocekavanejsi-filmove-kino-premiery-pro-rodiny-s-detmi-listopad-2017/
Premiéra loutkového filmu o Lajce se blíží http://www.pohadkar.cz/clanek/premiera-loutkoveho-filmu-o-lajce-se-blizi/ Již brzy se budete moci vypravit na film Aurela Klimta o Lajce, známém pejskovi, který se jako první živé stvoření podíval do vesmíru. Co když její příběh byl úplně jiný?

]]>
Wed, 11 Jan 17 20:26:36 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/premiera-loutkoveho-filmu-o-lajce-se-blizi/
Chlapeček vidí poprvé po měsíci svého ztracené pejska http://www.pohadkar.cz/clanek/chlapecek-vidi-poprve-po-mesici-sveho-ztracene-pejska/ Pejsek Kase se zaběhl a když ho po měsíci hledání našli a ukázali jeho páníčkovi, malému chlapečkovi, shlédání bylo opravdu nádherné.

]]>
Wed, 11 Jan 17 12:08:42 +0100 http://www.pohadkar.cz/clanek/chlapecek-vidi-poprve-po-mesici-sveho-ztracene-pejska/