Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Podívejte se na první teaser k novému Aladinovi15.10.2018

Dne 23. května 2019 má u nás premiéru americký hudební romantický a dobrodružný film režiséra Guye Ritchieho, scenáristy Johna Augusta a produkční společnosti Walt Disney Pictures. Jde o novou hranou adaptaci Disneyho populárního animovaného filmu Aladin z roku 1992, který je založen na příbězích Tisíce a jedné noci.

Foto: Disney Promo (2x)

Hrané verze animovaných trháků u Disneyho v současnosti zkrátka frčí, a tak se není co divit, že po úspěšných hitech Kniha džunglí, Popelka či Kráska a zvíře přichází další počin. Ostatně, ani Aladinem to zdaleka nekončí. Nepochybně se k vám už doneslo, že se o naši přízeň bude brzy ucházet také Dumbo a Legenda o Mulan. Vraťme se však prozatím k Aladinovi

 Příběh o kouzelném džinovi, mladém zlodějíčkovi a půvabné princezně asi všichni známe, tentokrát v něm však jistě můžeme očekávat daleko větší dávku akce. V hlavních rolích se objeví hvězdný Will Smith (džin), dále Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (princezna Jasmína), Marwan Kenzari (Džafar) a Navid Negahban (sultán).

Na tento ambiciózní snímek si musíme ještě nějaký čas počkat, ale už teď se můžeme podívat na první teaser.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

Co zažít v Barceloně nejlepšího? Tady jsou 3 tipy, kam vyrazit s dětmi za skvělými zážitky

Připravte dětem pohodlné boty, v nichž vydrží chodit celý den, a oblečení, na němž nebudou vidět šmouhy. Jede se na výlet do Barcelony!

TOPlist