Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Nový animák Mosley se blíží10.02.2020

Už 20. února 2020 vejde do českých kin animovaný film Mosley. Vezměte děti na tento dobrodružný snímek plný chytrých kozloňů a užijte si spoustu zábavy.

 

Photo © Huhu Studios,

Mosley a jeho rodina slouží lidem, ostatně jako všichni kozloni. Nikoho ale nezajímá, že kozloni jsou inteligentní, umí mluvit a jazyk používají stejně jako lidé. Mosley tvrdě pracuje na farmě, kterou ovládá výbušný farmář Simon.

 

Když se Mosley jednoho dne po práci vrátí do své stáje, přijde za ním jeho syn Rue s tím, že v lesích našel něco úžasného. Společně objeví starodávnou jeskyni s malbami bytostí velmi podobných kozloňům – chodí však vzpřímeně a mají ruce. Mosley se rozhodne uprchnout z farmy a vydat se najít bájné Přímáky. Jen ti mohou pomoci osvobodit kozloně. Zlý farmář však za uprchlíkem posílá svého lovce…

 

Mosley je počítačově animovaný film produkovaný společností Huhu Studios z Nového Zélandu. Jedná se o vůbec první animovaný film z Nového Zélandu a první oficiální koprodukci Nového Zélandu a Číny. Napsal ho a zrežíroval Kirby Atkins, který také účinkuje v hlavní roli spolu s dcerou Leah, která namluvila postavu Ruea. Film se dále může pochlubit hvězdami, jako jsou Lucy Lawless (Bera), John Rhys-Davies (Warnie), Temuera Morrison (Warfield) a Rhys Darby (Deaver).

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist