Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Pat a Mat znovu v akci05.06.2018

Kdo by neznal večerníčkové příběhy dvou nešiků jménem Pat a Mat? V roce 2016, čtyřicet let od svého vzniku, se tihle kutilové poprvé předvedli na stříbrném plátně a nyní, konkrétně 7. června 2018, přichází druhý celovečerní snímek pro celou rodinu – Pat a Mat znovu v akci.


Foto: Bioscop (2x)

Pat a Mat se přestěhovali do nových domovů, což s sebou nese i nové kutilské výzvy a zábavné příhody. Nic pro ně není problém, ať už se jedná o boj se včelami, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, stavbu nové skalky či válčení s krtkem. Žádná komplikace nepředstavuje dost velkou překážku.

Povedeným všeumělům nejsou cizí ani různá moderní řešení, a tak se stanou odborníky dokonce i v užívání solární energie či instalaci bezpečnostních kamer. Evidentně nás opět čeká podívaná plná legrace.

Režii i scénář má na svědomí Marek Beneš (* 1960), jenž vystudoval pražskou ČVUT. Nové epizody seriálu s postavami Pata a Mata realizuje v rámci vlastního studia Patmat s. r. o.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

Co zažít v Barceloně nejlepšího? Tady jsou 3 tipy, kam vyrazit s dětmi za skvělými zážitky

Připravte dětem pohodlné boty, v nichž vydrží chodit celý den, a oblečení, na němž nebudou vidět šmouhy. Jede se na výlet do Barcelony!

TOPlist