Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Nový trailer a plakát ke Lvímu králi10.04.2019

O přípravě amerického dobrodružného filmu Lví král, jenž má být remakem Disneyho stejnojmenného animovaného filmu, jsme vás už informovali. Letošní Oscary nicméně přinesly pár žhavých novinek – další trailer a plakát.Foto: WaltDisneyStudios

 

Ačkoli se nový trailer od prvního teaser traileru až tak moc neliší, přece jen přináší pár nových záběrů a proslulou hudbou jistě zapůsobí na věrné fanoušky původního filmu. Ti se budou moci nahrnout do českých kin už 18. července 2019.

V africké savaně se narodí budoucí král Simba. Ne všichni ale příchod mláděte oslavují. Scar, bratr současného krále Mufasy a bývalý dědic trůnu, má vlastní plány. Ty nakonec vyústí v Simbovo vyhnanství.

 

Mladý lvíček si však v exilu najde zvídavou dvojici přátel. Bude muset přijít na to, jak dospět a vzít si zpět, co mu náleží.

Obsazení celovečerního filmu zahrnuje Donalda Glovera (Simba), Beyoncé Knowles-Carter (Nala), Jamese Earla Jonese (Mufasa), Chiwetela Ejiofora (Scar), Billyho Eichnera (Timon), Setha Rogena (Pumbaa) a další.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist