Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Nový trailer a obrázky k Ledovému království 224.06.2019

Dlouho očekávané pokračování kouzelného sněhového dobrodružství nám už pomalu klepe na dveře. Nedávno jsme měli možnost spatřit první krátký teaser trailer, dnes se můžeme podívat na novou video ukázku a několik obrázků z filmu. Ledové království 2 zavítá do kin 21. listopadu 2019, tak si ho nenechte ujít!

 

Foto: Promo (3x)

Děj druhého dílu se odehrává tři roky po událostech prvního filmu. Královna Elsa, její sestra Anna, Kristoff, Olaf a Sven se vydávají na novou cestu za rodnou zemí Arendelle, do dalekého lesa, aby objevili původ Elsiných magických sil a poznali pravdu o starověkém tajemství svého království. Jejich výprava se jistě neobejde bez nečekaných komplikací a napínavých zážitků. Dokážou společně zachránit svou zemi?

 

Režie druhého Ledového království se ujali Chris Buck (Divoké vlny, Tarzan) a Jennifer Lee, kteří mají na společném kontě také kratší film Oslava v Ledovém království. Hlasy hrdinům propůjčili Kristen Bell (Anna), Idina Menzel (Elsa), Jonathan Groff (Kristoff), Josh Gad (Olaf), Evan Rachel Wood a Sterling K. Brown.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist