Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Na kanále Disney Channel startuje nový seriál Pes a jeho blog!29.03.2013

V novém komediálním seriálu stanice Disney Channel vládnou psi. Pořad s názvem Pes a jeho blog, který vypráví o rodině a jejich mluvícím a blogujícím psovi, má premiéru 13. dubna 2013. 

pes
Foto: Disney Channel
 

Dějem seriálu diváky provede nově adoptovaný pes jménem Stan, který sleduje, jak se životu v nové rodině přizpůsobují nevlastní sourozenci Tyler, Avery a Chloe a jejich rodiče Bennett a Ellen.

Tyler a Avery jsou typičtí teenageři, nevlastní sourozenci, kteří se pomalu učí, jak spolu vycházet, ať už pomocí speciálního pořadníku, podle nějž si rezervují místo v obývacím pokoji, nebo prostřednictvím potravinových bitev v rodinné dodávce na dvorku. 

pes
Foto: Disney Channel
 

Od chvíle, kdy Tyler a Avery objeví Stanovy neuvěřitelné schopnosti, mají v jedné věci jasno – Stanovo tajemství musí zůstat skryto, a to i před rodiči. Chloe je adeptkou na jeho prozrazení, a když zaslechne Stana mluvit, myslí si, že mít doma mluvícího psa je naprosto normální. Ellen a tatínek Bennett, psycholog z povolání, se ale domnívají, že Chloe pouze trpí nezvykle velkou představivostí.

Stan nedopatřením neustále dostává Tylera a Avery do prekérních situací, když se odmítá kamarádit se sousedovic psem nebo začne dobrovolně působit jako školní maskot. Během toho všeho si sourozenci začínají uvědomovat, jak moc je rodina důležitá a jak moc se musí společnými silami snažit, aby zachovali Stanovo tajemství v bezpečí.

pes
Foto: Disney Channel
 

V seriálu se objeví hvězdy jako G Hannelius (Bratr rádce, Hodně štěstí, Charlie) v roli Avery, Blake Michael (Lemonade Mouth) jako Tyler, Francesca Capaldi (Farma RAK) v roli Chloe, Beth Littleford (Bláznivá, ztracená láska, The Daily Show s Jonem Stewartem) v roli Ellen a Regan Burns (Kouzelníci z Waverly) jako Bennett.

Hlas Stanovi pak v české verzi propůjčil Michal Holán. Stana ztvárnili hned dva psí herci – Mick, kříženec samojeda, a Kuma, kříženec huskyho, zlatého retrívra a border kolie. Oba pejsci byli adoptováni z útulku. Producentem seriálu se stal držitel ceny Emmy Michael B. Kaplan (Frasier, Roseanne a Disney seriál Jsem v kapele).

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist