Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Mrňouskové 2: Dobrodružství daleko od domova startuje v kinech!15.04.2019

Malá beruška uvázla v kartonové krabici, která míří do Karibiku. Doprovoďte její rodiče na záchranné misi plné napětí i legrace. Francouzský animovaný rodinný film Mrňouskové 2: Daleko od domova vstoupí do českých kin 18. dubna 2019.

Foto: Futurikon Films (2x)

S příchodem prvních sněhových vloček do údolí je nejvyšší čas začít se připravovat na zimu a shromáždit dostatek zásob. Během rutinní operace však dojde k neštěstí! Beruška zapadne do balíku a je odeslána do Karibiku.

 

Ocitá se v neznámém a nádherném prostředí, které je zároveň plné nástrah. Její rodiče musejí dát dohromady starou partu, aby dítě zachránili. A tak se beruška, mravenec a pavouk vydají na druhou stranu zeměkoule, kde je čekají zajímavá setkání i nebezpečné situace.

y

Film navazuje na příhody oblíbených Mrňousků, kteří si v roce 2013 získali srdce malých i velkých diváků. První díl s podtitulem Údolí ztracených mravenců obdržel roku 2015 prestižní filmovou cenu César pro nejlepší animovaný film. Doufejme, že ani dvojka své fanoušky nezklame.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

S českým Záložkodeníkem už čtení nikdy nebude jako dřív!

Na trh právě míří unikátní kombinace čtenářského deníku a kreativních záložek, který vám do čtení vnese úplně nový rozměr.

TOPlist