Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Divočina vás volá20.02.2020

Fanoušci Harrisona Forda už nepochybně zaznamenali, že se do našich kin 27. února 2020 dostane dobrodružný snímek pro celou rodinu Volání divočiny.

 

Foto: 20th Century Fox,

 

Film vypráví příběh psa Bucka, kterého si rodina náležitě hýčká. Jeho život se však obrátí vzhůru nohama v momentě, kdy je z domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy a prodán do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku. Tam je novými pány nucen tahat se psím spřežením sáně.

 

Díky nezlomné vůli dokáže Buck v drsných podmínkách přežít. Naštěstí se mu nakonec podaří uniknout a najít nového přítele, samotářského dobrodruha Johna Thorntona (Harrison Ford).Pojeho boku zjistí, že díky přirozeným psím instinktům dokáže v nehostinné divočině a novém svobodném životě nalézt i zalíbení.

 

Americký snímek v originále nazvaný The Call of the Wild vychází ze stejnojmenné novely Jacka Londona z roku 1903 a z předchozí filmové adaptace společnosti Twentieth Century Pictures (1935). Režíruje ho Chris Sanders, na poli hraných filmů jde o jeho režijní debut. Scénář napsal Michael Green, mající za sebou např. Vraždu v Orient expresu (2017) nebo akčňák Logan: Wolverine (2017).

V hlavních rolích se vedle Harrisona Forda objevují Omar Sy (Perrault), Dan Stevens (Hal), Karen Gillan (Mercedes) a další.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist