Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Animovaná pecka o špiónech se blíží19.12.2019

Dokonce i ten nejlepší špión může narazit na nepříjemné potíže, když hledá dokonalé maskování. Obzvlášť v případě, že ho dostane do parády geniální vynálezce, který je schopný pořádných úletů – doslova. Na Špióny v převleku se můžete těšit už 26. prosince 2019!

 

Foto: 20th Century Fox (3x)

Ani největší superpadouch by si určitě nedokázal představit, že se někdy dají dohromady tak odlišní hrdinové, jako jsou Lance a Walter. Lance je přece jen legendárním špiónem, kultivovaným a elegantním, prostě dokonalým za všech okolností. Geniální vynálezce Walter… no, nic takového není. Je prostě jenom geniální. Náročnou univerzitu zvládl vystudovat v pouhých patnácti letech a momentálně pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu.

 

Pak ovšem přijde den, kdy je zapotřebí zachránit svět před Kellerem Killianem, zlosynem číslo 1. Walter vynalezl biodynamické maskování, které má špiónům zajistit perfektní převlek, respektive převtělení. Právě díky tomu se Lance promění ve statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného tvora – totiž v holuba. Báječný plán! Holubi jsou přece všude, nikdo si jich nevšimne, navíc umějí létat. Od té chvíle Walter a Lance musejí pracovat v bezchybné souhře, jinak se svět ocitne v opravdu smrtelném nebezpečí.

Dobrodružná animovaná komedie Špióni v převleku vznikla ve společnosti Blue Sky Studios, která stojí např. za všemi filmy ze sérií Doba ledováRio.

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist