Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Aladin

Fandím

6 fanoušků

742.místo

Pohádka: Aladin

Bytost: Chuďasové

 

Aladin je obyčejný chlapec, který žije se svým kamarádem Abu na tržišti. Je to sirotek bez rodiny a okolnostmi je přinucen k tomu, aby kradl. I když nemá peníze ani střechu nad hlavou přesto vůči životu nezahořkl a má stále dobré srdce. O kousek jídla se rozdělí s chudými dětmi, které jsou přeci jen menší a jídlo potřebují více než on. Právě kvůli své dobrotě a laskavosti je Aladin jediným člověkem, který může vejít do Jeskyně zázraků, která skrývá velké bohatství.

Aladin netouží po penězích, ale po princezně Jasmíně, kterou potkává na tržišti, proto je jeho velkým přáním získat její lásku. Ovšem ví, že je jen obyčejný chudák a jako takový nemá u princezny Jasmíny šanci. Díky kouzelné lampě a Džinovi se stává princem a může tak bojovat o srdce své vytoužené dívky. Aladin je obyčejný člověk a jako takový dělá chyby. Lhal princezně o svém skutečném původu a také zapomněl na svůj slib, který dal Džinovi. Nakonce ale dokázal vše napravit a vybojovat si tak srdce Jasmíny a také splnit slib, který dal Džinovi.

 

Aladin velmi miluje princeznu Jasmínu a nakonec se mu podaří získat její srdce.


Videa k postavě Aladin (1)


Aladin - námluvy

Chudý Aladin se snaží upoutat Jasmínu tím, že se vydává za prince Alího. Vezme ji na báječnou projížďku na létajícím koberci.

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Aladin (10)


Zobrazit všechny obrázky (10)

Tapety k postavě Aladin (10)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Aladin (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Aladin (0)


Přidej hlášku

TOPlist