Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

O princi, který měl smůlu

Fandím

13 fanoušků

463.místo

Ačkoli by se podle názvu možná mohlo zdát, že uvidíme nějaký smutný příběh, nenechte se zmást! Český film O princi, který měl smůlu je totiž pěkně zábavná pohádka, která slibuje spoustu smíchu.

Příběh natočil v roce 1989 režisér Petr Obdržálek a těšit se můžeme na Josefa Dvořáka, Petra Nárožného, nebo Jiřinu Jiráskovou.

 

princ

Princ si s ničím sám neporadí...

 

Děj pohádky O princi, který měl smůlu

Film nás zavede do jednoho království, kde žije společně s rodiči mladý princ jménem Leopold. Hoch je to celkem pohledný, ale hlavně tuze nesamostatný! Maminka s tatínkem ho tak totiž vychovali, takže se vlastně není čemu divit.

Jenže teď, když už je princ dospělý, přináší mu to spíš dost problémů. Navíc si Leopold raději vymyslí tisíce výmluv, než aby něco udělal. S tím vším to zkrátka nemá moc jednoduché….

Že je tolik nesamostatný, to ale nechce a nemůže přiznat a proto všem s oblibou tvrdí, že má prostě jenom smůlu! Jednou si dokonce vymyslel, že kdyby měl svého trpaslíka, tak i ten by mu určitě vyrostl!

 

láska

Lidka prince opravdu miluje...

 

Na zámku žije ale ještě jedna zajímavá osoba, mladá služebná Lidka, která má prince moc ráda! A protože v pohádkách je možné opravdu všechno, malý zázrak na nás čeká i v příběhu O princi, který měl smůlu.

Pomocnici Lidce totiž k její lásce pomůže tajemná Bílá paní z obrazu, která Leopoldovi přičaruje skutečného trpaslíka. Jenomže skřítek to bude pěkně zlý a prince bude pořádně terorizovat…! Co myslíte vy, pomůže mu tahle zkušenost konečně dospět?


Videa k pohádce O princi, který měl smůlu (1)


O princi, který měl smůlu

Humorná pohádka o tom, jak se zbavit protivného trpaslíka. Humorná pohádka vypráví o princi Leopoldovi, který vinou špatné výchovy královských rodičů ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce O princi, který měl smůlu (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist