Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Mr. Bean: Animované příběhy

Fandím

35 fanoušků

285.místo

Kdo by neznal Mr. Beana vyhublého muže, se kterým se prostě musíte smát, ať chcete nebo ne. Jeho bláznivé příhody v hraném podání je možné také sledovat v animované podobě. Animované příhody Mr. Beana z roku 2002 na jejichž napsání se podílel sám představitel hraného filmu Rowan Atkinson jsou nabyté humorem a ještě bláznivějšími příhodami.

 

Mr. Bean a jeho kamarád Teddy

Mr. Bean a jeho kamarád Teddy

 

Děj seriálu Mr. Bean: Animované příhody

Mr. Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho, bez kterého neudělá ani krok. Jeho poklidný život je ale protkán řadou situací, které vždy Bean vyřeší po svém. Navíc jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj.

K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová. V jednom příběhu například Bean jede svým oblíbeným autem, ale na křižovatce se potká s mužem, který chce předvést, jak má rychlé auto. Schyluje se k závodu, ale Beanovo auto přestane jet.

 

Beanova bytná paní Wicketová mu stále znepříjemňuje život

Beanova bytná paní Wicketová mu stále znepříjemňuje život


Bean ho celou noc opravuje, ale marně. Vydá se tedy do servisu, kde mu podvodnický a mazaný automechanik řekne, že auto je na odpis a dá mu pár babek za jeho vrak. Bean za peníze koupí kytici a se svým miláčkem se rozloučí. Lstivý automechanik ale auto opraví a jezdí s ním sám. Smutný Bean ale dostane nápad a postaví si horkovzdušný balon.

Místo hořáků dá sporák a balon sešije i z kousků oblečení. Naloží kamaráda Teddyho a vydává se na výlet po okolí. Jako kapitán horkovzdušného balonu zachrání malého chlapce, který ulétl mamince, která mu koupila moc velký nafukovací balonek. Bean ho zachrání ale sám málem skončí v elektrickém vedení.

 

Mr. Bean zažívá různé příhody

Mr. Bean zažívá různé příhody


Katastrofu zažehnal a dál pluje mezi mraky a rozhlíží se dalekohledem po krajině, ale najednou vidí své auto a v něm mechanika. Bean se rozhodne auto získat zpátky. Použije kotvu, kterou zahákne za blatník auta a auto pak stoupá i s balonem vzhůru. Toho se automechanik lekne a chce vyskočit z auta. Nakonec skončí v rybníce a navíc na něj ptáci z nebes pustí svůj trus.

Bean zaparkuje své auto před domem a s balonem se rozloučí. Druhý den se vydá na projížďku autem a opět potká muže s rychlým autem na křižovatce. Blikne zelená a muž se rozjíždí, ale najednou mu celou cestu zatarasí balon. Bean tak tenhle závod přeci jen vyhrál.

Epizody

1. In the Wild/Missing Teddy
2. No Parking/Bean's Bounty
3. Artful Bean/The Fly
4. Mime Games/Spring Clean

5. No Pets/Ray of Sunshine
6. Roadworks/The Sofa
7. Camping/Chocks Away
8. Royal Bean/Young Bean
9. In the Pink/Dinner for Two
10. The Ball/Toothache
11. Haircut/Neighbourly Bean
12. Nurse!/Dead Cat
13. Super Trolley/Magpie
14. Cat-Sitting/The Bottle
15. Goldfish/Inventor
16. Hot Date/Wanted
17. Art Thief/Scaredy Bean
18. Car Trouble/Restaurant
19. Gadget Kid/The Visitor
20. Big TV/Keyboard Capers
21. Bean in Love/Double Trouble
22. A Royal Makeover/SuperMarrow
23. Birthday Bear/The Mole
24. Treasure!/Homeless
25. Hopping Mad!/A Grand Invitation

26. A Running Battle/Egg and Bean


Videa k pohádce Mr. Bean: Animované příběhy (46)


Mr. Bean: Animované příběhy - Sousedi

Mr. Bean má problémy se svými sousedy. Sousedi jsou totiž tak hluční, že Bean nemůže sledovat televizi. ...


Mr. Bean: Animované příběhy - Pozvánka

Mr. Bean je pozvaný na krásné venkovské sídlo. Pozve ho majitelka tohoto sídla, protože Mr. Bean nezajel jejího pejska. ...


Mr. Bean: Animované příběhy - Vystrašený Bean

Mr. Bean si zajde do kina a to přímo na horor. Jenže to neměl Bean dělat, protože teď bude mít z toho strašidelný sen. ...

Zobrazit všechna videa (46)

Písničky k pohádce Mr. Bean: Animované příběhy (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (7)


Zobrazit všechny omalovánky (7)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist