Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Lady a Tramp

Fandím

41 fanoušků

247.místo

Americká animovaná pohádka vznikla roku 1955.

 

Lady a Tramp jsou z jiných světů, ale přesto si k sobě najdou cestu

Lady a Tramp jsou z jiných světů, ale přesto si k sobě najdou cestu

 

Děj pohádky Lady a Tramp

Na Vánoce dostane Beruška od Jimmyho roztomilý dárek – štěňátko kokršpanělky. Začnou jí říkat Lady. Manželé vedou s Lady dokonalý život, který si bez psí slečny už nedokáží ani představit. Beruška otěhotní a Lady cítí, že o ni méně pečuje. Bojí se, co se stane, až se miminko narodí. Když však přijde nový člen rodiny na svět, Lady je šťastná a snaží se děťátko chránit.

Jednou Jimm a Beruška na pár dní odjedou a dům přijede hlídat jejich tetička. Ta si s sebou přiveze dvě kočky, které Lady stále provokují. Teta se pro jistotu rozhodne Lady pořídit náhubek a jde s ní do obchodu. Lady ve strachu uteče na ulici. Zde se o ni začne starat pouliční tulácký pes Tramp.

 

Kočky Lady stále provokují

Kočky Lady stále provokují

 

S Lady zažije spoustu dobrodružství, ale při jedné honičce se slepicemi je Lady chycena do psího útulku. Díky známce se však brzy dostane domů. Teta kokršpanělku uváže na vodítko a přes noc ji nechá v psí boudě. Tramp za ní přijde, aby se jí omluvil, že ji neuchránil před útulkem. Lady je nejdříve uražená, ale po chvíli se s Trampem udobří.

V noci do dětského pokoje oknem vnikne krysa. Jelikož je Lady uvázaná, běží do domu Tramp. Chytí krysu, ale v tom se probudí tetička, která se zalekne a pro cizího psa přivolá odchyt. Tramp je odvezen a přijíždí Jimm s Beruškou. Tetička jim vypráví, co se stalo a Lady nepřestane štěkat. Jimm chápe, že chce něco říct a nechá se Lady vést do dětského pokoje, kde mu ukáže mrtvou krysu. Jimm a Beruška si Trampa vezmou z útulku jako svého dalšího psa a brzy psí mazlíčci mají spoustu štěňátek.

 

Páníčci Lady si nakonec k sobě vzali i Trampa

Páníčci Lady si nakonec k sobě vzali i Trampa


Videa k pohádce Lady a Tramp (0)


Přidej video

Tapety (4)


Zobrazit všechny tapety (4)

Omalovánky (29)


Zobrazit všechny omalovánky (29)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist