Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Láďo, ty jsi princezna!

Fandím

60 fanoušků

171.místo

Příběh o veselé princezně a moderním princi, který je doplněný spoustou zamotaných situací…. Přesně to je pohádka Láďo, ty jsi princezna, kterou natočil režisér Jan Bonaventura na motivy knihy Boženy Němcové. V hlavních rolích navíc uvidíme slavné herecké hvězdy jako je Iva Janžurová, Jan Hrušinský, nebo Lubomír Lipský a tak film určitě potěší nejen malé, ale možná i velké diváky.

 

lado, ty jsi princezna.

Lada se zamilovala do prince Hostivína...

 

Děj pohádky Láďo, ty jsi princezna!

Příběh pohádky Láďo, ty jsi princezna zavede všechny malé i velké diváky do jednoho neobyčejného království, kde žije starý král se svou milovanou dcerkou Ladou. Princezna je ale trochu jiná, než urozené slečny obvykle bývají. Mnohem raději, než se nechat obskakovat služebnými, totiž Lada hraje s klukama fotbal a vyvádí všemožné vylomeniny.

Inu, to víte, že tatíček král je z princezny trochu nešťastný, ale co může dělat víc, než jí zkusit znovu a znovu domlouvat? Jednoho dne se ale tihle dva tak moc pohádají, že se Lada rozhodne raději utéct. A aby nebudila na cestách zbytečnou pozornost, převleče se za kluka…!

 

lado, ty jsi princezna.

Pravá královská hostina.


Zanedlouho potom se Lada, tedy vlastně spíš Láďa, dostane do sousedního království, kde se jí dokonce podaří sehnat práci. Jenomže ať se snaží sebevíc, princeznu v sobě utajit nemůže! Nehledě na to, že na čele má jasné královské znamení – zlatou hvězdu.

A celá tahle zamotaná situace se začne komplikovat ještě víc! Lada se totiž ve svém novém domově zamiluje do samotného krále Hostivína! Jenomže mladý vládce nemá ani tušení, že mladík z kuchyně je ve skutečnosti okouzlující princezna….

Co by to ale bylo za pohádku, kdyby nakonec všechno nedopadlo dobře? Nejinak je tomu naštěstí i u příběhu Láďo, ty jsi princezna! Takže pokud chcete vědět, jestli Lada opravdu najde své štěstí, určitě se na film podívejte až do konce…!


Videa k pohádce Láďo, ty jsi princezna! (1)


Láďo, ty jsi princezna! (celá pohádka)

Princeznu Ladu už nebaví být královskou dcerou. Rády by byla obyčejnou dívkou, která se může jen tak bavit a nemusí dodržovat královské způsoby. Když ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Láďo, ty jsi princezna! (1)


Zobrazit všechny písničky (1)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist