Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Káťa a Škubánek

Fandím

157 fanoušků

60.místo

Káťa a Škubánek je kreslený seriál z roku 1982. Scénář k seriálu Káťa a Škubánek napsali Libuše Koutná a Josef Lamka. Režie se ujala Věra Marešová. Po její smrti ve stejném duchu pokračoval František Vystrčil a animátorka Zdena Skřípková.

 

Káťa se Škubánkem se stali nejlepšími přáteli

Káťa se Škubánkem se stali nejlepšími přáteli

Děj animované pohádky Káťa a Škubánek

Káťa je malá holčička, která žije ve svém domečku. Přichází jaro a všechna zvířátka si hrají na maminky a tatínky a mají svá miminka. Také Káťa by si přála mít miminko, a tak si v krámku koupí čokoládové vajíčko, které dá do kočárku a doufá, že se z něj něco vylíhne.

Kočárek dá hezky na sluníčko a jde do domečku. Mezitím jde kolem pejsek, který vyčenichá v kočárku nějakou dobrotu. Pejsek čokoládové vajíčko sní, ale slyší někoho přicházet, tak se ukryje do kočárku. Káťa ho v něm objeví a velice se raduje, že má miminko. Hned pejskovi navlékne čepičku, pěkně ho vykoupe a vozí v kočárku.

 

Káťa se Škubánkem zažijí různé příhody

Káťa se Škubánkem zažijí různé příhody


To se ale pejskovi vůbec nelíbilo, vždyť také není žádné mimino, ale pořádný pes. Když mu jde Káťa udělat mlíčko, tak se pejsek schová, aby mohl utéct. Káťa to zjistila a byla velice smutná a plakala a plakala. Pejskovi to bylo líto a lehl si znovu do kočárku. Od té doby se ti dva stali nerozlučnou dvojicí.

Káťa dala pejskovi jméno Škubánek a společně zažijí mnoho dobrodružství, zúčastní se mnoha her a soutěží. Jejich přátelství jim ale závidí škodolibý kocour Luciáš. Luciáš se ale vždy za své léčky a škodolibosti vytrestá sám. Celý seriál namluvila a vyprávěla Jitka Molavcová. S Káťou a Škubánkem se můžeme setkat hned ve 26 dílech.

 

Epizody

1. Vajíčko
2. Potopa
3. Pletení
4. Sněžný muž
5. Kočičí auto
6. Medaile
7. Malování
8. Kos
9. Ryby
10. Cvičení
11. Bumerang
12. Čáry, máry v kuchyni
13. Kukačky
14. Narozeniny
15. Démantový obojek
16. Maškarní ples
17. Hra na čmuchanou
18. Jak si ušetřit práci
19. Hledáme mladé talenty
20. Jak se Škubánek přestal bát
21. Jak se dělá kocour
22. Pexeso
23. Výlet do Afriky
24. Strašidla přece nejsou
25. Tajemný host
26. Škubánek u filmu


Videa k pohádce Káťa a Škubánek (26)


Káťa a Škubánek – Bumerang

Bylo takové pěkné podzimní odpoledne, sluníčkou už nemuselo tolik hřát a takže si zahraje kopanou. Škubánek s Káťou byli pro a tak si se sluníčkem ...


Káťa a Škubánek – Čáry, máry v kuchyni

Byla sobota a když je sobota, tak má každý hodně práce. Každý pere, uklízí, peče, aby ta neděle co příjde, byla opravdu svátečně vymydlená. Akorát ...


Káťa a Škubánek – Ryby

Byl červenec, sluníčko se překonávalo, peklo, hřálo a opalovalo. Všichni leželi u vody a chytali lelky a kdo nechytal lelky, chytal ryby. I Škubánek ...

Zobrazit všechna videa (26)

Písničky k pohádce Káťa a Škubánek (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist