Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Jak ulovit tygra

Fandím

26 fanoušků

340.místo

Další z krátkých, ale krásných českých pohádek, která představuje klasické dobrodružství čtyř malých nezbedníků a jejich neobvyklých nápadů. Příběh Jak ulovit tygra natočil podle předlohy spisovatele Jiřího Trnky režisér Břetislav Pojar v roce 1976. Hlasy jednotlivým postavičkám pak dodali třeba František Filipovský, Jiřina Jirásková, nebo Iva Janžurová.

 

Jak ulovit tygra?!

Kluci vymýšlejí plán...

 

Děj pohádky Jak ulovit tygra

Příběh pohádky Jak ulovit tygra se odehrává jednoho slunečného a horkého dne, kdy čtyři malí kluci naleznou jakési tajemné dveře vedoucí do krásné zahrady. A protože jsou tihle nezbedníci dost dobrodružní, rozhodnou se zahrádku obydlet a užívat si tak stínu a letní pohody.

Jenomže za dveřmi už někdo žije! Kluci se nejprve dohadují, jestli je to jen obyčejný kocour, nebo opravdový tygr?! Nakonec se však shodnou, že je to vlastně jedno, protože zvíře uloví tak jako tak, aby byla zahrádka jenom pro ně.

 

Jak ulovit tygra?!

Kocour, nebo opravdový tygr?

 

Tak začíná boj plný nebezpečných chvilek, ale i humorných okamžiků. Je jasné, že kocour se jen tak nedá, navíc má svou tajnou zbraň – dlouhé drápky. Jenže ani kluci nechtějí svůj objev jen tak opustit… o zábavu tak bude určitě dobře postaráno!


Videa k pohádce Jak ulovit tygra (1)


Zahrada - Jak ulovit tygra

Jak ulovit tygra je česká animovaná pohádka, která vypráví o nezbednících, kteří uspořádají hon na zlého kocoura. Česká pohádka je rozdělena na dvě ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Jak ulovit tygra (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist