Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Medvídek Pú a jeho přátelé se připojili na Facebook06.01.2013

Disney Channel spustil český facebookový profil oblíbené postavičky, jehož prostřednictvím s ní mohou její fanoušci zůstat neustále v kontaktu. Medvídek Pú, Tygr, Prasátko, Ijáček, Kryštůfek Robin, Klokánek a jejich přátelé ze Stokorcového lesa budou nyní v nepřetržitém spojení s teenagery a dospělými v České republice prostřednictvím fotografií, citací z jednotlivých příběhů, aktivit a videí nahrávaných na facebookovou stránku.

pu
Foto: Disney Channel
 

„Víme, že Medvídek Pú a jeho přátelé jsou českou veřejností naprosto zbožňováni. Nejen děti a teenageři, ale také jejich rodiče si zamilovali roztomilou postavičku a její příběhy plné lásky a přátelství. Právě proto jsme se rozhodli umožnit fanouškům zůstat s animovanými hrdiny v neustálém kontaktu.“ řekl Radek Zwicker, marketingový manažer společnosti The Walt Disney Company pro Českou republiku a Slovensko.

Disney založil facebookovou stránku 9. listopadu a oficiálně ji představil těsně před Vánocemi.  Zahájil také kampaň na její podporu k přilákání nových fanoušků. Fanoušci najdou facebookovou stránku na následující adrese:

http://www.facebook.com/medvidekpuceskarepublika

Disney Channel začne navíc v pondělí 14. ledna 2013 vysílat nový seriál - Příběhy o přátelství s Medvídkem Pú. Cílem tohoto roztomilého seriálu je magickými příběhy Púa a jeho kamarádů představit dnešním dětem kultovní postavy této klasické Disneyovky. Seriál se skládá z 18 barevných epizod a každá je o délce pěti minut.  

pu
Foto: Disney Channel
 

Tento seriál se bude vysílat v rámci ranního bloku Disney Channel – Disney Junior, který je určen rodinám a dětem ve věku 2 – 7 let. V České republice začal ranní blok vysílat 1. června 2011 a nahradil tak Playhouse Disney, na jehož úspěch se snaží navázat.

Disney Junior vysílá denně prostřednictvím televize, webových stránek, YouTube, VODu, mobilních zařízení, Facebooku a dalších sociálních médií a placených platforem určených ke stahování obsahů.        

 

Sdělte nám Váš názor:

Související pohádky:

Medvídek Pú(148 fanoušků)

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist