Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

O čarovné Laskonce

Fandím

18 fanoušků

397.místo

Originální příběhy o čarodějnici Laskonce, která pekla pamlsky plné zla…. Tak bychom mohli krátce popsat 4 filmové díly pohádky O čarovné Laskonce, kterou natočila v roce 1989 režisérka Jiřina Pokorná – Makoszová. V hlavních rolích se můžeme těšit na Pavla Zedníčka, Josefa Vinkláře, Jitku Molavcou a spousty dalších.

 

Laskonka.

Laskonka peče neodolatelné dobroty.


Děj pohádky O čarovné Laskonce

Hlavní postavičkou filmů je čarodějka Laskonka, která je pěkně zlá a zlomyslná. Vždycky se totiž usadí v nějakém království, kde peče své lahodné pamlsky. Jenomže tyhle dobroty nejsou tak úplně obyčejné! Laskonka do nich přimíchává speciální kouzla, díky kterým jsou lidé popudlivější a podráždění.

V jednotlivých částech pohádky O čarovné Laskonce potom čarodějnice navštíví různá místa, kde se bude snažit natropit co nejvíce škod….

 

Hněvsa.

Princ Hněvsa je po kouzlených sladkostech pěkně popudlivý.


V prvním díle se tak podíváme za princem Hněvsou, který bude muset prokázat hodně úsilí, aby se z Laskončiných kouzel vyléčil. Ve druhé epizodě zase čarodějnice bude chtít překazit královskou svatbu, ve třetí omámí krásnou princeznu Amálku a ve čtvrté navštíví žalujícího vládce….

S těmito originálními příběhy zkrátka zažijete spoustu legrace a pobavení, tak je určitě všechny zhlédněte až do konce.

Jednotlivé díly

1. Princ Hněvsa
2. Princezna Kazi
3. Povídavá pohádka
4. Žalobnická pohádka


Videa k pohádce O čarovné Laskonce (0)


Přidej video

Písničky k pohádce O čarovné Laskonce (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist