Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Macko Uško

Fandím

22 fanoušků

357.místo

Krásný animovaný seriál Macko Uško vznikl v roce 1975 podle předlohy Česlava Janczarského. Režie se u této polské pohádky ujali pánové Lucjan Dembiński a Marian Kiełbaszczak a dabing obstaral pan Michal Dočolomanský. Příběhy Macka Uška jsou rozděleny do 104 sice krátkých, ale jinak veselých epizod.

 

Macko Uško

Macko se svým kamarádem prasátkem.

 

Děj pohádky Macko Uško

Hlavním hrdinou seriálu je malý roztomilý Macko Uško, který dostal jméno podle svého křivého ouška. Medvídek žije spokojeně ve svém milovaném domečku a ve volném čase vymýšlí s přáteli všemožná dobrodružství.

Společně s Uškem, pejskem, zajíčkem, prasátkem, kočkou a ostatními tak můžeme i my zažít nejednu úsměvnou chvíli. Budeme třeba jezdit na kolečkových bruslích, navštívíme jarmark a spousty dalšího…. Neměli bychom ale ani zapomenout na to, že při každé zábavě musíme dávat pozor, aby se nezvrhla v pořádný malér!

A nejinak tomu bude i u našich hrdinů. Naštěstí si ale ze všech karambolů, které je v průběhu jednotlivých dílů seriálu Macko Uško čekají, odnesou potřebné ponaučení a tak můžou všichni s radostí vyrazit vstříc novým dobrodružstvím.

 

Macko Uško.

Macko a přátelé vyrážejí za dobrodružstvím.


Videa k pohádce Macko Uško (18)


Macko Uško - Co hovoří světla?

Další dobrodružství Macka Uška.


Macko Uško - Sobec

Další díl rozprávky pro děti Macko Uško má název Sobec.


Macko Uško - Kolečkové brusle

Dnešní díl rozprávky Macko Uško se jmenuje Kolečkové brusle.

Zobrazit všechna videa (18)

Písničky k pohádce Macko Uško (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist