Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

La Linea

Fandím

4 fanoušci

625.místo

Italský animovaný seriál La Linea zavede všechny diváky do neobyčejného pohádkového světa, kde jsou nejdůležitější veselé barvy a jednoduché obrázky. La lineu natočil v roce 1972 režisér Osvaldo Cavandoli, který se také ujal jeho písemné předlohy a vytvořil všechny originální postavičky.

 

la linea

Mr. Linea začíná své dobrodružsví...

 

Děj pohádky La Linea

Hlavním hrdinou seriálu La Linea je neobvyklý kreslený panáček – Mr. Linea, se kterým zažijeme spoustu zábavy a dobrodružství.... S tímhle pánem totiž nic není nemožné! Stačí vzít obyčejnou tužku a namalovat všechno, na co si jen vzpomeneme…

Společně s Mr. Lineou tak třeba budeme hrát na flétnu, zatančíme si s mistrovou přítelkyní, seznámíme se spoustou zajímavých zvířátek, nebo objevíme kouzelnou lampu. V neposlední řadě ale nesmí chybět ani trocha ponaučení a tak se třeba naučíme, že se odpadky nehází na zem, ale do popelnice, nebo že hrát si s boxovacím pytlem může být trochu nebezpečné….

 

la linea

Mr. Linea a jeho nový kamarád.

 

Všechny epizody La Linea navíc doplňují veselé melodie a měnící se barvičky, které seriálu dodávají neobyčejnou pohádkovou atmosféru.


Videa k pohádce La Linea (58)


La Linea – 42.díl

Dnes se podíváme s postavičkou do pouště, kde už na ni čeká velbloud.


La Linea – 34.díl

Postavičku dnes čekají trampoty v autě.


La Linea – 29.díl

Postavička se dnes bude plavit na vodě.

Zobrazit všechna videa (58)

Písničky k pohádce La Linea (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (2)


Zobrazit všechny omalovánky (2)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist