Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Krysáci

Fandím

68 fanoušků

145.místo

Originální animovaný seriál Krysáci zavede všechny malé i velké diváky do nevšedního světa jedné odpadní skládky, kde žije povedená krysí rodinka a jejich trochu zvláštní kamarád – sádrový trpaslík…. Večerníček natočili roku 2006 režiséři Milan Šebesta a Cyril Podolský. V pohádce Krysáci se mimo jiné můžeme těšit na veselý dabing Bolka Polívky a Jiřího Pechy.

 

krysáci

Krysáci vymýšlejí další podivné zařízení...

 

Děj pohádky Krysáci

Večerníček Krysáci nabídne všem divákům pohled do trochu neobyčejného pohádkového království – jedné zapomenuté skládky poblíž vesničky Vizovice. Říkáte si, že to přece není žádné honosné sídlo? Pro normální lidi možná ne, ale věřte, že hlavní hrdinové seriálu, jedna krysí rodinka, je se svým domovem moc spokojená!

 

krysaci

Celá krysí partička...

 

Hubert, Eda, Hodan a sádrový trpaslík Ludvíček zkrátka svou skládku moc milují a užívají si všechna dobrodružství, které jim život nadělí. Navíc se díky nim seznámíme i s dalšími zajímavými zvířátky a zažijeme spoustu zábavy a pobavení.

Společně s krysáky tak třeba vyrazíme na houby a přitom ztratíme Edu, budeme pomáhat krtkovi hledat brýle, nebo pozorovat lochnessku. Určitě však nikdy nezažijeme nudu!

Epizody seriálu Krysáci

1. Ludvík a Eda
2. Telefon
3. Slimák Ferdinand
4. Lochnesska
5. Pavouk Pech
6. Starosta
7. Moucha Helena
8. Dovolená
9. Krtek Hanuš
10. Maják
11. Kocour Brno
12. Úklid
13. Praha


Videa k pohádce Krysáci (22)


Krysáci – Rak Vincent

Krysákům přijde pohled z Prahy od Edáčka. Chtěli by se za ním podívat, ale jak na to? Ještě, že tu je rak Vincent, který jim pomůže se sestrojením ...


Krysáci - Žába Dáša

Ráno bylo horko, možná až moc velké, protože všude bylo sucho. Krysáci podniknou cestu z hydrantu a narazí na problém a to smutnou žábu Dášu, která ...


Krysáci - Praha

Eda odjíždí zpátky do Prahy. Dokonce na stejné mikrovlnce, na které na smetiště dorazil.

Zobrazit všechna videa (22)

Písničky k pohádce Krysáci (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist