Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Bosko

Fandím

6 fanoušků

572.místo

Bosko je americký animovaný seriál světoznámé společnosti Warnen Bros natáčený od roku 1929 do roku 1933 režiséry Hughem Harmanem a Rudolphem Isingem. Postavička Boska, tedy „malého černého chlapce“ byla vytvořena o rok dříve autorem (a také režisérem) Hughem Harmanem.

Pohádka navíc patří k jedněm z prvních animovaných seriálů, a i když už je dost stará a ještě černobílá, určitě si najde své věrné diváky, kteří si originální příběhy malého Boska zamilují.

 

Bosko a Honey

Bosko s kamarádkou Honey

 

Děj pohádky Bosko

Hlavním hrdinou nevšedních a neskutečných příběhů je malý chlapec Bosko, který nosí své dlouhé kalhoty a typický klobouček. Společnost mu potom dělá jeho věrná kamarádka Honey, kterou rozeznáme podle krásné velké mašle na hlavě. V některých dílech se objeví ještě pejsek Bruno, nebo kočička Wilbur.

Společně s Boskem a jeho přáteli pak můžeme kromě každodenních povinností zažívat i nejrůznější dobrodružství, jako třeba závody v autech, kácení lesa, nebo jen obyčejné hraní na klavír, ježdění na ledních bruslích, či vaření na ohni.

 

Bosko a jeho milovaný klavír

Bosko a jeho milovaný klavír


Tenhle chlapec je zkrátka mimořádně nápaditý a jeho příběhy jsou naplněny velkou porcí zábavy. Bosko mimo jiné rád zpívá, tančí, vymýšlí různé hry, nebo prostě jen plní obyčejné úkoly tak trochu neobyčejným způsobem….


Videa k pohádce Bosko (27)


Bosko – Bosko's Store (25.díl)

Bosko si v dnešním díle otevře obchod. Jak mu půjde podnik?


Bosko – Bosko at the Beach (24.díl)

Dnešní den prožije Bosko a jeho kamarádi na pláži.


Bosko – Bosko's Dog Race (23.díl)

Bosko se půjde podívat, jak se bude Brunovi dařit na psích závodech.

Zobrazit všechna videa (27)

Písničky k pohádce Bosko (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (2)


Zobrazit všechny omalovánky (2)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

S českým Záložkodeníkem už čtení nikdy nebude jako dřív!

Na trh právě míří unikátní kombinace čtenářského deníku a kreativních záložek, který vám do čtení vnese úplně nový rozměr.

TOPlist