Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Bludička

Fandím

51 fanoušků

192.místo

Kreslený seriál Bludička z roku 1981 režiséra Nicholase Sarga je vtipný seriál o partě kamarádů, kteří žijí společně v kouzelném lese, ve kterém na ně čeká řada dobrodružství. Celým seriálem diváka provází Bludička, která komentuje příhody malé a boubelaté víly Mavis, její přítelkyně housenky Ágnes, modré kočky Elzy, podivného křížence psa s žížalou Mooga, ptáčka Twítiho a zlé čarodějnice Edny.

 

Hlavní hrdinové

Hlavní hrdinové seriálu Bludička - Mavis, Ágnes, Edna a Moog


Děj animovaného seriálu Bludička

Boubelatá víla Mavis společně se svojí přítelkyní Ágnes žijí v kouzelném lese, kde společně prožívají nejedno dobrodružství a nejedny vtipné okamžiky. Jejich spokojené hry a žití ovšem neustále narušuje zlá čarodějnice bedna Edna, která se podobá televizní obrazovce. Edna umí čarovat a svými čáry a svým charismatem si jistě získá své příznivce. Ale nezapomeňte, že Edně nemůžete věřit ani sklo na obrazovce. Edna s Mavis jsou jediné, které umí čarovat a kouzlit, ovšem Mavis Ednina kouzla nemůže zrušit.

S Mavis, Ágnes, Ednou a dalšími prožijeme různé příběhy a můžeme se společně s nimi těšit například na Vánoce, které se slaví i v kouzelném lese. Mavis, Ágnes a ostatní se těšili na příchod Santy Clause, jen Edna slibovala, že pokud Santu uvidí, udělá z něj červenou žábu. Mavis s Ágnes se pěkně vyděsily, když se v lese opravdu objevila červená žába. Myslely si, že Edna splnila své výhružky a Santu proměnila.

Mavis je na Ednina kouzla krátká, proto Ágnes Ednu přelstila a přiměla ji k tomu, aby z dárku, ve kterém byla zabalena žába vykouzlila Santu. Edna to tedy udělala, ale v tu chvíli se objevil opravdový Santa. Jediný, kdo měl ze dvou Santů radost, byla Mavis, která se těšila z toho, že když jsou dva Santové a ona má dvě nohy,  tak si připraví hned dvě punčochy, do kterých Santa naděluje dárky.

Další vtipné příhody najdeme hned ve 26 dílech, které stojí určitě za podívání.

 

mavis s ágnes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavis s Ágnes čeká další dobrodružství


Epizody

1. Ženich

2.  tajemství

3. Potravou k myšlení

4. Prázdniny

5. Drak

6. Kouzelná kost

7. Kuklení

8. Magnet

9. Oko ne, ruka ano

10. Let víly Mavis

11. Myšlenky Mooga

12. Jarní radovánky

13. Hrátky s Ednou

14. Horký horký den

15. Svátek čarodějnic

16. Trpaslík

17. Co žere Ednu

18. Však víte co

19. Fazolová lodyha

20. Když lilo jako z konve

21. Midasův dotek

22. Vikinga

23. Lektvar

24. Soutěž krásy

25. Kouzelný golf

26. Vánoční balíček


Videa k pohádce Bludička (14)


Bludička – Svátek čarodějnic

Kreslený seriál Velké Británie Bludička s dílem Svátek čarodějnic. Byl svátek čarodějnic, tu noc prý lítají na košťatech. A naše Edna právě slavila ...


Bludička – Horký, horký den

Kreslený seriál Velké Británie Bludička s dílem Horký, horký den. Ten den bylo v našem lese ohromné horko, což tedy ani o trochu nezvedlo náladu zlé ...


Bludička - Jarní radovánky

Kreslený seriál Velké Británie Bludička s dílem Jarní radovánky.

Zobrazit všechna videa (14)

Písničky k pohádce Bludička (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

S českým Záložkodeníkem už čtení nikdy nebude jako dřív!

Na trh právě míří unikátní kombinace čtenářského deníku a kreativních záložek, který vám do čtení vnese úplně nový rozměr.

TOPlist