Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž s vydavatelstvím Milá zebra o 8 originálních CD pro děti

Na otázky můžete odpovídat od 03.06.2013 07:00 do 16.06.2013 23:59

Milá zebra a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 8 originálních CD pro děti.

Výhru získá 8 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

8x originální CD pro děti

8x originální CD pro děti

 

Vydavatelství Milá zebra přichází s originálním písničkovým a pohádkovým CD, které je namluvené na konkrétní jméno dítěte. Vyberte si z 98 holčičích nebo klučičích jmen a ať už máte doma Natálku, Šimona, Aničku, Elišku nebo Honzíka, určitě uděláte dětem velkou radost.

Zapojte se do soutěže o 8 ks originálních CD od vydavatelství Milá zebra!

CD je určené pro děti ve věku 1 až 5 let, ale jistě rozdovádí i ty starší. Nechte děti zaposlouchat se do veselých písniček a Pohádky o žabí princezně (princi), ve které budou hlavními hrdiny. Navíc podpoříte rozvoj jejich hudebních dovedností a představivosti.

O významu hudby pro rozvoj dětské osobnosti není třeba příliš hovořit, tak tedy jen stručně! Známá hudba v jemnějším rytmu dítě uklidní, veselejší a rychlejší písničky jej naopak nabudí k aktivitě a pohybu, tolik potřebnému ke zdravému vývoji. Tanec v podání dětí rozvíjí jejich motoriku. K tomu všemu můžete u personifikovaného CD přičíst fakt, že v každé písničce se jméno dítěte objeví nejméně třikrát, čímž je podněcována jeho fantazie a podpora zdravého sebevědomí.

Výherce si může vybrat CD Milá zebra dle vlastního uvážení z 98 holčičích nebo klučičích jmen. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. 

Pokud nevyhrajete, nezoufejte. CD Milá zebra je k dostání na internetu už od 209 Kč a za 249 Kč ve vybraných knihkupectvích.

Veškeré informace o distribuci, dostupných jménech a také ukázky písniček najdete na webových stránkách: www.milazebra.cz.

 

Milá zebra

Milá zebra

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.Milazebra.cz.


Soutěžní otázky

1) Kolik písniček obsahuje CD Milá zebra?

8

10 (správná odpověď)

15

Výherci soutěže

Bára Šindlerova, Hněvošice

Alena Stupková, Pacov

Simona Miková, Český Brod

Jana Foltánová, Mohelnice

Ivana Plechatá,Praha 3

Jiří Sobotka, Podbořany

Jana Morávková, Brandýs nad Labem

Terezia Kladoničová, Fulnek

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 1 soutěžní otázky, která má 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

 

TOPlist