Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž s Minimaxem o vstupenky na show Máša a medvěd na ledě

Na otázky můžete odpovídat od 09.10.2015 00:00 do 16.10.2015 12:00

Minimax a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 4 vstupenky na jediněčnou lední show Máša a medvěd na ledě!

2 vstupenky získají vylosovaní výherci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku.

2x2 vstupenky na show Máša a medvěd na ledě

2x2 vstupenky na show Máša a medvěd na ledě

 

O show Máša a medvěd na ledě

Máša a medvěd na ledě je vůbec první lední show ve slovenské produkci a představuje moderní ztvárnění příběhu o roztomilé nezbednici Máše a jejím ochránci medvědu, kteří jsou hlavními hrdiny celosvětově populární ruské animované pohádky Máša a medvěd. Jde o rodinné představení pro malé i velké pod taktovkou režisérky Valerie Schulczové, scenáristy Romana Olekšáka a hudebního skladatele Ondřeje Soukupa.

Jeho cílem je zábavným a poučným způsobem spojit všechny členy rodiny. Příběh je na lední ploše vyjádřený propracovanou taneční choreografií, trefnými dialogy, které namluvily známé osobnosti, taktéž speciální projekcí a efekty. Na podzim se show vydá na česko-slovenské turné po větších městech. 

Hrajeme o dva páry vstupenek na pražské vystoupení, které se koná 24.10.2015 v 18:00. A milovníci pohádky, nenechte si tuhle povedenou dvojku ujít ani v televizi, na Minimaxu běží opět od 24. listopadu!

Další pohádky, hry a videa naleznete na: WWW.MINIMAXCZ.TV


Soutěžní otázky

1) Jak se jmenuje Mášín kamarád Medvěd?

Míša (správná odpověď)

Ríša

Kája

Výherci soutěže

Hana Vovsíková, Sedlčany
Andrea Jupová, Praha

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Pestrobarevný svět příběhů šitých na míru dětem, to je televizní stanice Minimax. Nabízí nekonečný proud báječné zábavy pro předškolní děti i žáky základních škol ve věku od 4 do 12 let.

Více na: www.minimaxtv.cz

 

TOPlist