Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž s Městskými divadly pražskými o 10 vstupenek na Vánoční festival

Na otázky můžete odpovídat od 29.11.2012 09:00 do 05.12.2012 23:59

Městská divadla pražská a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 10 vstupenek na Vánoční festival

5 vylosovaných výherců získá každý po 2 vstupenkách, stačí správně odpovědět na otázky.

10 vstupenek na Vánoční festival

10 vstupenek na Vánoční festival

V sobotu 8. prosince pořádají Městská divadla pražská Vánoční festival nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kdo se chtějí naladit na vánoční atmosféru. Na prknech divadla ABC a Rokoko se odehrají čtyři představení s vánoční tematikou a připraven je také bohatý doprovodný program.

 

 

 

Můžete vyhráta 5x 2 vstupenky a to na:

 

13:00 Děvčátko se sirkami - 2 vstupenky

14:15 Půjdem spolu do Betléma - 2 vstupenky

17:00 Anetka a Vánoce -  2 vstupenky

19:00 České Vánoce - 4 vstupenky

 

Ve foyer divadel bude probíhat doprovodný program, děti se mohou těšit na andělskou besídku, poštu pro Ježíška nebo si budou moci vyrobit vánoční dekorace, najdete zde také tradiční vánoční trh. Ve foyer Divadla ABC si budete moci prohlédnout část exponátů z výstavy současné české dětské ilustrace, kterou zapůjčí Muzeum hl. m. Prahy. Pro rodiny platí zvýhodněné vstupné 2 dospělí + 2 děti do 15 let zdarma. Více informací najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

 

Půjdem spolu do Betlema

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Soutěžní otázky

1) Kdo je autorem pohádky Děvčátko se sirkami?

John Ronald Reuel Tolkien

Hans Christian Andersen (správná odpověď)

Karel Hynek Mácha

2) Komu budou moci děti v rámci doprovodného programu napsat dopis, co si přejí pod stromeček?

Mikulášovi

Ježíškovi (správná odpověď)

Andělovi

Výherci soutěže

Jana Ryzá, Hustopeče

Martina Medková, Jindřichův Hradec

Vilma Kutnyjová, Pardubice,

Kateřina Rohošková, Praha 4,

Lucie Musilová, Praha 8,

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 1 soutěžní otázky, která má 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Městská divadla pražská najdete v centru Prahy. Se svými třemi sály v divadlech ABC a Rokoko, s kapacitou 500, 200 a 60 míst, jsou tady pro všechny pražské diváky – od dětí po seniory. Diváci mohou vybírat z bohatého repertoáru činoherního divadla i z řady dalších možností, jak trávit volný čas, oblíbené jsou např. Večery pro nezadané, Vánoční festival nebo Den dětí.

 

TOPlist