Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž s LEGO DUPLO o 4x stavebnici Tygrova expedice

Na otázky můžete odpovídat od 27.08.2012 07:00 do 09.09.2012 23:59

LEGO® DUPLO® a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 4x stavebnici Tygrova expedice.

Výhru získájí 4 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.

Stavebnice LEGO DUPLO Tygrova expedice

Stavebnice LEGO DUPLO Tygrova expedice

Hodnota jedné stavebnice je 529 Kč!

Tygr a jeho kamarád Prasátko se vydávají na další průzkum Stokorcového lesa. Tygr si vzal svůj rybářský prut. Prasátko sedí ve své kánoi. Jaké trampoty by je mohly potkat?

Tygrova expedice je klasická stavebnice, která je určená všem dětem ve věku od 1,5 do 5 let. Obsahuje minifigurky Tygra a Prasátka. Počet dílků: 26.

 

Pomozte nám postavit nejvyšší věž z kostek LEGO®

Společnost LEGO připravila pro své fanoušky velkou akci plnou zábavy a stavění. Ve dnech 5. až 8. září vyroste na prostranství před obchodním centrem Arkády Pankrác nejvyšší věž z LEGO kostiček. Zapojte se i vy se svými dětmi a staňte se tvůrci nového rekordu. Plánovaná výška věže je 32 metrů, takže se vyrovná nejvyšší budově v hlavním městě. Užijte si rodinné odpoledne se zábavným stavěním a bohatým doprovodným programem.

Lego

Patříte mezi fanoušky stavebnic LEGO DUPLO? Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte jednu ze stavebnic.

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.LEGOvez.cz.


Soutěžní otázky

1) Kolik kostek bude potřeba pro postavení nejvyšší LEGO věže?

400 000

450 000 (správná odpověď)

500 000

2) V kolika městech se už LEGO věž stavěla?

30

40

50 (správná odpověď)

Výherci soutěže

Lucie Maciková, Desná

Jitka Pospíšilová, Protivanov

Leoš Vyskočil, Plzeň

Marian Šimon, Sezemice

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

LEGO® DUPLO® je jednou ze značek společnosti LEGO® Group, kterou v roce 1932 založil Ole Kirk Christiansen. Jméno 'LEGO' je zkratka ze dvou dánských slov a znamená "hrát dobře." Společnost prošla z otce na syna a je nyní ve vlastnictví vnuka zakladatele. Za posledních 80 let firma prošla velkým vývojem, kdy z malé truhlářské dílny vyrostl moderní, globální podnik, který je nyní z hlediska prodejů pátý největší výrobce hraček na světě. Mateřské sídlo má v Billundu v Dánsku, ale LEGO produkty jsou prodávány ve více jak 130 zemích světa.

 

TOPlist