Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o velký balíček knih v hodnotě 2 285 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 14.01.2013 09:00 do 27.01.2013 23:59

KNIHCENTRUM.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 1 velký balíček knih.

Výhru získá 1 vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázky.

Soutěž o velký balíček knih v hodnotě 2 285 Kč

Soutěž o velký balíček knih v hodnotě 2 285 Kč

Hodnota balíčku je 2 285 Kč!

Balíček obsahuje tyto knihy:

1) VÍŠ, CO JÍŠ?

2) NAFILMUJ TO!

3) JAK FUNGUJÍ STROJE

4) NAPOLEON BONAPARTE

5) LEONARDO DA VINCI

 

Popis knih:

VÍŠ, CO JÍŠ?

Víš, co jíš je veselá knížka se spoustou užitečných informací o zdravých i méně užitečných potravinách. Potravinová pyramida názorně a přesně vysvětluje, co a v jakém množství máme jíst. Jak zachovat rovnováhu mezi energií, kterou v jídle přijímáme a kterou potom vydáme při pohybu a sportu. V knížce najdete přehled potravin, které jsou důležité pro správnou funkci orgánů, které pomohou srdci bít a plicím dýchat.

 

NAFILMUJ TO! 

Černá krabice v podobě filmové klapky - i takto může vypadat knižní titul. Jde o speciální knížku Nafilmuj to!, která je určena všem adeptům filmařiny. Nemusíte tak čekat až vyrostete a vystudujete filmovou školu. S touto knihou se můžete stát režisérem okamžitě. 

 

JAK FUNGUJÍ STROJE

Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje s principy fungování a vývojem jednoduchých strojů a mechanismů – od pák, ozubených převodů a kladek až k západkám, vačkám a klikovým hřídelím. Každý mechanismus je názorně popsán a vysvětlen a nechybí zde ani časová osa znázorňující proměny využití jednotlivých principů síly v čase.

 

NAPOLEON BONAPARTE

Čím žil, na co myslel a o čem snil zprvu neznámý mladý důstojník? V co doufal? S čím počítal chudý a neurozený podporučík bez rokodmene, korsický rodák s olivovou pletí, který mluvil špatně francouzsky?

 

LEONARDO DA VINCI

Leonardův život v knize přibližují jeho tajné dopisy a deníky šifrované zrcadlovým písmem, ohromující náčrty vynálezů, jimiž předběhl svou dobu, a reprodukce nejslavněších obrazů.

 

Knihy

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.KNIHCENTRUM.cz.


Soutěžní otázky

1) Kdo je autorem knížky Napoleon Bonaparte?

Susanne Rebscher (správná odpověď)

Karolína Světlá

Václav Čtvrtek

2) Kdo byl Napoleon Bonaparte?

Německý uhlíř a vesničan

Francouzský vojevůdce a státník (správná odpověď)

Polský obchodník a starosta

Výherci soutěže

Petra Hrubá, Praha 14

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz nabízí široký sortiment knih, rychlou expedici a výhodné ceny. V nabídce knihkupectví najdete romány, pohádky, leporela, komiksy, učebnice, encyklopedie, příručky, audioknihy, deskové hry a mnoho dalšího. Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%. Při objednávce nad 500 Kč a platbě předem máte poštovné zcela zdarma. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu na Facebooku, Twitteru, Google+ a webu KNIHCENTRUM-revue.cz.

 

TOPlist