Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o autodráhu Carrera GO - Cars 2 Secret Mission

Na otázky můžete odpovídat od 07.05.2012 14:00 do 20.05.2012 23:59

Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o autodráhu Carrera GO - Cars 2 Secret Mission v hodnotě 1 700 Kč.

Výhru získá 1 vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázky.

Autodráha Carrera GO - Cars 2 Secret Mission

Autodráha Carrera GO - Cars 2 Secret Mission

Hodnota autodráhy je 1 700 Kč!

Autodráha nabízí dvě disney auta, trať dlouhou 6,2 m. Dvě smyčky a počítadlo kol zajišťují, že Vás tato autodráha jen tak nepřestane bavit. Auta jsou velmi věrně zpracovaná a obsahují magnet a dvojité kontaktní kartáčky, tudíž perfektně sedí na dráze. Dráha jde snadno rozložit a složit, je z kvalitního a odolného materiálu. K setu je možné dokoupit celou řadu zajímavého příslušenství, včetně licencovaných věrných kopií skutečných aut.

Parametry a specifikace: Doporučený věk - 6 let a více, Rozměry tratě - 217 x 80 cm, Délka trati - 6,2 m, Měřítko tratě - 1:34, Měřítko aut - 1:34, Obsah balení - 1 trafo, 2x Disney auto, 2x ovladač rychlosti, díly k sestavení dráhy, český návod.

Nápovědu k otázkám najdete na www.pohadkar.cz/pohadka/auta/.


Soutěžní otázky

1) Cars neboli Auta je film?

Americký (správná odpověď)

Indický

Korejský

2) Cars neboli Auta je film, který vypráví?

O zvířátkách

O autech (správná odpověď)

O lidech

3) Jakou barvu má hlavní hrdina Blesk McQueen?

Bílou

Hnědou

Červenou (správná odpověď)

Výherci soutěže

Jitka Staňková, Hostomice pod Brdy

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 3 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 3 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech tři otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Pohádkář.cz je největší český pohádkový web. Na portále naleznete největší databázi pohádek a pohádkových postaviček. Pohádkář.cz je portálem pro všechny fanoušky pohádek.

 

TOPlist