Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 5 balíčků s plyšovými Olmíky

Na otázky můžete odpovídat od 08.07.2013 08:00 do 14.07.2013 23:59

Mlékárna OLMA, a.s. a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 5 balíčků s plyšovými Olmíky.

Výhru získá 5 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

5x balíček s plyšovými Olmíky

5x balíček s plyšovými Olmíky

 

Hodnota jednoho balíčku je 500 Kč!

Balíček obsahuje:

1) PLYŠÁK

2) KALENDÁŘ

3) PEXESO

4) SAMOLEPKA

5) OMALOVÁNKY

 

Mlékárna OLMA, a.s. vsadila při výrobě řady produktů Olmíci nejen na výbornou chuť, ale i na poutavý design obalu. Své Olmíky uvedla na trh spolu s rodinkou kreslených postaviček z prostředí farmy. Lidé i zvířátka jsou charakterově vykresleni tak, aby si každé dítě našlo své oblíbené, kterému bude v jeho příbězích fandit.

Děti tak mohou potkávat spravedlivého tátu Olmánka, pracovitou mámu Olmánkovou a jejich dvě děti Otíka a Olinku. Chlapci si oblíbí hlavně Otíka, kterému všichni říkají Oťas. Co chvíli totiž vyvede nějakou lumpárnu a je pro každou legraci. Olinka, která ráda pomáhá mamince v kuchyni a miluje zvířátka, se zase jistě bude líbit všem holčičkám. Kromě malých sourozenců děti zaujmou i vtipně vykreslená zvířátka.

Veselá ovečka Heduška se občas stydí za své kulaté kudrnaté tělo a příliš tenké nohy, samotářský kozlík Emil má rád svůj klid a koník Karel se zase moc rád vydá za nějakým dobrodružstvím. Na farmě žije i čuník Fanda, který se s oslíkem Lojzou často namočí do nějaké bryndy, rodina Slepičkova, kravička Květa, kočka Jarmilka a pejsek Hubert, který se hned tak něčeho nezalekne.

Rodiče mají s Olmíky jistotu, že se jejich dítě nejen kvalitně a zdravě nají, ale má i možnost dalších kreativních aktivit. Například na víčku obalu mohou děti doplňovat texty zvířátkům do komiksové bubliny, na webu www.olmici.cz zase najdou řadu on-line her a soutěží. A kdo si Olmíky zvlášť oblíbí, může si s Olmíky pořídit super parádní tričko, nálepky, omalovánky, pexeso nebo plyšovou postavičku Oli a Oťase.

Jeden z pěti balíčků s plyšáky, pexesem, nálepkami, omalovánkami a kalendářem můžete vyhrát také u nás. Stačí, když správně zodpovíte soutěžní otázku.

 

Olmíci

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.Olmici.cz.


Soutěžní otázky

1) Na čem si pochutnává Myšák na obalu nového výrobku Olmíci piškotoví?

Na sýru

Na piškotech (správná odpověď)

Na sušenkách

Výherci soutěže

Ivona Jordánová, Jevíčko

Andrea Mecová, Ostrava

Lenka Vlachová, Hodonín

Jana Převrátilová, Březno u Ml.Boleslavě

Michaela Štveráková, Jaroměř

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 1 soutěžní otázky, která má 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Mlékárna OLMA, a.s. patří mezi přední české zpracovatele kravského mléka. Mezi její výrobky patří čerstvá mléka a smetany, kysané mléčné výrobky a jogurty, dezerty, máslo, máselné melange, rostlinné tuky a sušená mléka.

Se svojí řadou přesnídávek a jogurtů Olmíci cílí především na ty nejmenší. Jejich veselý obal a skvělá chuť Olmíky předurčuje jako ideální výrobek pro malou, zároveň ale i vydatnou a zdravou svačinku v přírodě, doma, ve škole nebo kdekoliv jinde.

 

TOPlist