Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 5 balíčků knih v hodnotě 667 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 07.08.2012 18:00 do 19.08.2012 23:59

KNIHCENTRUM.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 5 balíčků knih.

Výhru získá 5 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.

5x Balíček knih

5x Balíček knih

Hodnota jednoho balíčku je 667 Kč!

Každý balíček obsahuje tyto knihy:

1) VLÁČEK PLNÝ ZVÍŘÁTEK

2) TŘI PRASÁTKA

3) KOHOUTEK A SLEPIČKA

 

 

Popis knih:

VLÁČEK PLNÝ ZVÍŘÁTEK

Ten, kdo má v pokoji pořádek a kdo by rád poznal svět zvířátek, ať jede s námi na výlet, nasedne do vláčku teď hned! Chceš-li jet do světa a zase zpátky, vydej se vláčkem do pohádky!

 

TŘI PRASÁTKA

Klasická pohádka s půvabnými ilustracemi ve formě jednoduchých puzzlí. Jedná se o původní knihu s ilustracemi Marie Tiché.

 

KOHOUTEK A SLEPIČKA

Klasická pohádka s půvabnými ilustracemi ve formě jednoduchých puzzlí. Jedná se o původní knihu s ilustracemi Marie Tiché.

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.KNIHCENTRUM.cz.


Soutěžní otázky

1) Kdo je autorem knížky Tři prasátka?

Marie Tichá (správná odpověď)

Karl May

Jan Neruda

2) Hlavními hrdiny knížky Tři prasátka jsou?

Ondatry

Jestřábi

Prasátka (správná odpověď)

3) Hlavním protivníkem prasátek je?

Medvěd

Žralok

Vlk (správná odpověď)

Výherci soutěže

Nikola Rakowská, Český Těšín

Kristýna Vondráčková, Praha 3

Veronika Jirmanová, Praha 9

Šárka Brudíková, Třebíč

Helena Cardova, Litoměřice

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 3 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 3 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech tři otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz nabízí široký sortiment knih, rychlou expedici a výhodné ceny. V nabídce knihkupectví najdete romány, pohádky, leporela, komiksy, učebnice, encyklopedie, příručky, audioknihy, deskové hry a mnoho dalšího. Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%. Při objednávce nad 500 Kč a platbě předem máte poštovné zcela zdarma. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu na Facebooku, Twitteru, Google+ a webu KNIHCENTRUM-revue.cz.

 

TOPlist