Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 3 krásné dárkové balíčky k seriálu Kouzelná Beruška a Černý kocour

Na otázky můžete odpovídat od 15.02.2016 16:33 do 22.02.2016 00:00

Disney Channel a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 3 krásné balíčky.

Výhru získají 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

3x dárkový balíček a volné vstupenky k seriálu KOUZELNÁ BERUŠKA A ČERNÝ KOCOUR

3x dárkový balíček a volné vstupenky k seriálu KOUZELNÁ BERUŠKA A ČERNÝ KOCOUR

 

Dárkový balíček obsahuje:

1x puntíkaté silonky

1x beruškové brýle

1x spona s beruškou

 

O seriálu Kouzelná Beruška a Černý kocour

Marinette a Adrien jsou dva středoškoláci, kteří se nezávisle na sobě rozhodli zachránit Paříž před akumy, zlými bytostmi odpovědnými za nábor obyčejných občanů do armády super zloduchů. S pomocí kouzelných příšerek kwami se tihle dva školáci dokážou proměnit v superhrdiny – Kouzelnou Berušku a Černého kocoura – strážce pořádku, kteří zažívají dobrodružství v ulicích a na střechách domů Paříže, zatímco nikdo nezná jejich pravou identitu.

Temperamentní, tvořivá, laskavá a maličko neohrabaná studentka umění Marinette je neskutečně zamilovaná do Adriena, syna uznávaného módního návrháře, který si vůbec není vědom Marinettiných nemotorných pokusů. Jakmile se ale Marinette promění v sebevědomou Kouzelnou Berušku, Černý Kocour, superhrdina a Adrienovo druhé já, by udělal cokoliv, aby na ni zapůsobil. Společně bojují proti tajemnému darebákovi Lišajovi, pařížskému vůdci padouchů posedlých akumou.

Dlouho očekávaný seriál „Kouzelná Beruška a Černý kocour“ startuje v pondělí 15. února v 16:30 na Disney Channel!

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na ZDE

 


Soutěžní otázky

1) Jaká je Marinette, hlavní hrdinka seriálu?

Impulzivní a energická (správná odpověď)

Přemýšlivá

Výherci soutěže

Zdena Baďurová, Tovačov

Hana Vejvodová, Pelhřimov

Klára Zakopalová, Zlín

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

 

TOPlist