Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 3 balíčky lízátek nimm2 Lolly v hodnotě 500 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 15.04.2013 08:00 do 28.04.2013 23:59

Storck a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 3 balíčky lízátek nimm2 Lolly.

Výhru získájí 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

3x balíček lízátek nimm2 Lolly

 3x balíček lízátek nimm2 Lolly

 

Hodnota jednoho balíčku je 500 Kč! 

Představte si dokonale kulaté lízátko, které Vás pohladí po jazyku. Má výbornou ovocnou šťavnatou chuť, obsahuje vitamíny a je barevné jako letní duha. Právě takové si nyní můžete dopřát.

Značka nimm2 přichází s dokonale kulatými lízátky, které přímo hladí po jazyku. Díky zcela speciální technologii výroby neodírají patro jako ostatní lízátka, která jsou vyrobena slepením dvou polovin. Lákavé atraktivní barvy lízátek nimm2 Lolly představují 4 oblíbené ovocné příchutě: jablko a limetka, ostružiny a černý rybíz, pomeranč a citrón, višeň a malina. Jejich šťavnatou chuť budou zbožňovat nejenom děti, ale zcela jistě ji ocení i dospělí. Díky tomu, že jsou lízátka v sáčku jednotlivě balená, se mohou stát každodenní sladkou odměnou každého školáka. Zároveň jako ostatní výrobky nimm2 obsahují vitaminy jako je C, E, B12, B6 a Niacin. A navíc 5 % ovocné šťávy. Maminky tak mohou mít dobrý pocit, že lízátko s vitamíny je pro jejich dítko něco více než jen obyčejná sladkost.

V obchodech lízátka koupíte v barevném balení po 8 kusech. Doporučená cena výrobku je 39,90 Kč.

 

Lízátkalízatka

 

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.Storck.cz.


Soutěžní otázky

1) V kolika příchutích jsou šťavnatá lízátka nimm2 Lolly k dostání?

3

4 (správná odpověď)

5

Výherci soutěže

Karolina Uhrová, Moravany

Lukáš Čermák, Praha 9

Renata Boleslavová, Kaplice

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 1 soutěžní otázky, která má 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Společnost Storck patří mezi přední výrobce v kategorii pralinek a bonbonů na českém i slovenském trhu. K nejvýznamnějším značkám společnosti patří čokoládové bonboniéry merci, merci Petits a Toffifee, oplatky Knoppers a bonbony nimm2 furé, žvýkací nimm2 soft, želatinové nimm2 Smilegummi a novinka lízátka nimm2 Lolly.

 

TOPlist