Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 3 balíčky audioknih v hodnotě 997 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 17.12.2012 08:00 do 30.12.2012 23:59

Audiotéka.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 3 balíčky audioknih.

Výhru získají 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.

3x Balíček audioknih

3x Balíček audioknih

Hodnota jednoho balíčku je 997 Kč!

Každý balíček obsahuje tyto audioknihy:

1) VELKÁ AUDIOKNIHA POHÁDEK

2) KRTEČKOVA DOBRODRUŽSTVÍ 1 - 5

3) ZDENĚK SVĚRÁK - POHÁDKY

 

 

Popis audioknih:

VELKÁ AUDIOKNIHA POHÁDEK

Velká audiokniha pohádek - původní české pohádky Boženy Němcové, Karla Jaromíra nebo Františka Hrubína vyprávějí Karel Höger, Josef Kemr a další přední čeští herci.

 

KRTEČKOVA DOBRODRUŽSTVÍ 1 - 5

Krtečkova dobrodružství 1 - 5 - slavný Krteček Zdeňka Millera ožívá znovu na této audioknize. Vypravuje Marek Eben.

 

ZDENĚK SVĚRÁK - POHÁDKY

Zdeněk Svěrák - Pohádky - Audiokniha shromažďuje unikátní, vtipné a svérázné pohádky Zdeňka Svěráka, psané v šedesátých a osmdesátých letech. Hovoří a zpívají kromě autora další přední čeští herci jako Josef Kemr, Ilja Racek, Jaroslav Satoranský, Boris Rösner, Karel Heřmánek, Jiří Langmajer, Jaroslava Adamová a další.

 

Audiotéka.cz nabízí:

• 1100 audioknih ke stažení v celkové délce více než 3200 hodin mluveného slova.

• Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.

• Online platební metody a SMS platby.

• Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.

• Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).

• Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,

• Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 

Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz na svou Poličku.

 

Audioknihy

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.Audiotéka.cz.


Soutěžní otázky

1) Na Velké audioknize pohádek najdete?

Africké pohádky

České pohádky (správná odpověď)

Australské pohádky

2) Velká audiokniha pohádek obsahuje?

Pohádku O slepičce a kohoutkovi (správná odpověď)

Dokument O tučňácích

Film Sám doma

Výherci soutěže

Agatka Rollerova, Praha 3

Michaela Flíglová, Jílové

Petra Brožová, Hronov

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1000 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

 

suprhafon

Hudební vydavatelství Supraphon je nejvýznamnější českou gramofonovou společností (značka registrována roku 1932). Archiv Supraphonu je bezkonkurenčně nejbohatším archivem v České republice. Celkový počet archivních snímků přesahuje hranici 100 000, z čehož je přibližně 55 000 skladeb populární hudby, 30 000 nahrávek vážné hudby, 8 000 skladeb folklórních nebo dechovky, 3 000 nahrávek jazzu a 5 000 nahrávek mluveného slova.

 

TOPlist