Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Sezame, otevři se - Elmo a kačenky (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Pořad by se dal nazvat "škola hrou" v tom nejlepším smyslu toho slova. Animaci střídají především loutkové, ale i živé výstupy. Seriálem nás provází chlupaté, střapaté nebo jenom plyšové postavičky Ernieho, Berta, Žabáka Kvaka, Bohouše, Elma, Keksíka a Počtáře. Dnes si poslechneme písničku, kterou nám zazpívá Elmo a kachničky.
Nahlaš nefunkční video Nahlaš nefunkční video (nahlášeno) Do oblíbených (0)
Video vložil uživatel

Další písničky k pohádce Sezame, otevři se


Sezame, otevři se – Try, Try Again! (písnička)

Postavičky z pořadu Sezame, otevři se nám zazpívají písničku Try, Try Again! Společně vyzkoušíme ovoce jménem Kiwi.


Sezame, otevři se – The Most Important Meal (písnička)

Postavičky z pořadu Sezame, otevři se nám zazpívají písničku The Most Important Meal. Prostě snídaně má být vydatná, aby nám dala energii na celý ...


Sezame, otevři se – Ben Stiller (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Pořad by se dal nazvat “škola hrou” v tom nejlepším smyslu toho slova. Animaci střídají ...Sezame, otevři se – Anne Hathaway (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Seriálem nás provází chlupaté, střapaté nebo jenom plyšové postavičky Ernieho, Berta, ...Sezame, otevři se – Andrea Bocelli (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde nevidomý tenorista Andrea Bocelli. Andrea Bocelli zazpívá Elmovi písničku na dobrou noc.


Sezame, otevři se – Elmos Song (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Pořad by se dal nazvat “škola hrou” v tom nejlepším smyslu toho slova. Animaci střídají ...


Sezame, otevři se – Diana Krall (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde kanadská jazzová zpěvačka a pianistka Diana Krall. Diana si s našimi kamarády zazpívá.Sezame, otevři se – Soak Up the Sun (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde americká zpěvačka Sheryl Crow. Sheryl společně s našimi kamarády zazpívá písničku Soak Up the Sun.


Sezame, otevři se – Whoopi Goldberg (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde herečka Whoopi Goldberg. Whoopi si s Elmem zazpívá jednu písničku.


Sezame, otevři se – Ukolébavka pro Elma (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde zpěvák, který zazpívá ukolébavku pro Elma. No ze začátku to vypadá jako ukolébakva, ale pak se to nějak ...


Sezame, otevři se – All I Want for Christmas (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Seriálem nás provází chlupaté, střapaté nebo jenom plyšové postavičky Ernieho, Berta, ...


Sezame, otevři se – Sheryl Crow (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde americká zpěvačka Sheryl Crow. Sheryl společně s našimi kamarády zazpívá vánoční písničku.


Sezame, otevři se – Elmo a Adam Sandler (písnička)

Sezame, otevři se je oblíbený vzdělávací seriál pro děti. Pořad by se dal nazvat “škola hrou” v tom nejlepším smyslu toho slova. Animaci střídají ...


Sezame, otevři se – Norah Jones (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde populární písničkářka a pianistka Norah Jones. Norah zahraje a zazpívá jednu písničku.


Sezame, otevři se – Jason Mraz (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde americký zpěvák Jason Thomas Mraz. Jason si zazpívá s našimi kamarády.


Sezame, otevři se – What I Am (písnička)

Do pořadu Sezame, otevři se příjde americký zpěvák will.i.am. Will.i.am zazpívá písničku What I Am.

Zobrazit všechny písničky

TOPlist