Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o vstupenky na Vánoční festival v Divadle ABC

Na otázky můžete odpovídat od 13.11.2017 00:00 do 20.11.2017 00:00

Vyhrajte vstupenky na Vánoční festival, který pořádají divadla ABC a Rokoko v sobotu 2. prosince, a užijte si s dětmi vánoční pohodu!

Vstupenky získají 4 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

2x2 vstupenky na České Vánoce a 2x2 na Ježíšek Superstar v Divadle ABC

2x2 vstupenky na České Vánoce a 2x2 na Ježíšek Superstar v Divadle ABC

 

Vyhrajte vstupenky na Vánoční festival v Městských divadlech pražských. V sobotu 2. prosince můžete v divadlech ABC a Rokoko vidět čtyři představení s vánoční tematikou. Těšit se můžete na Mikulášskou nadílku, Ježíškovu poštu, tvořivé dílničky, kde si děti mohou ozdobit perníčky, vytvořit ozdoby a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky neziskových organizací a malé občerstvení pro všechny návštěvníky. Více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

 

Soutěžte o:

2x 2 vstupenky na České Vánoce19:00 (Městská divadla pražská) – Divadlo ABC

2x 2 na Ježíšek Superstar v Divadle ABC, 15:15 (Malé divadlo České Budějovice) – Divadlo ABC

 

 

České Vánoce

České Vánoce nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Vše se nese v duchu velké nadsázky a příběh přináší nečekané a paradoxní situace.

 

Ježíšek Superstar 

Proč slavíme Vánoce? Protože má Ježíšek narozky! Ježíškův narozeninový heavy-mejdan v doprovodu Jesus Christ Superband! Vánoční večírek, na kterém se voda mění ve víno, chodí po vodě a chodí po vodě proměněné ve víno.

P. S. Dárky nenoste, už je velkej.

Pokud čekáte klasickou vánoční hru opřenou o křesťanskou tradici, pak raději zůstaňte doma. Ovšem, pokud se vy i vaše děti budete chtít dobře pobavit, užít si spoustu originální hudby a nebude vám vadit trochu jiný, moderní pohled na oslavu Ježíškových narozenin, pak určitě přijďte. Hlavní hrdinové - Ježíšek, Anděl a Wolfgang Amadeus Mozart rozehrají pestrou škálu všemožných hudebních nástrojů, a dostanou vás do varu nejen novými verzemi klasických koled, ale i celou řadou dalších překvapivě zvolených skladeb.

 

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Soutěžní otázky

1) Kdo hraje v inscenaci České Vánoce Tomka?

Jiří Hána

Martin Písařík (správná odpověď)

Vasil Fridrich

Výherci soutěže

Milan Herka, Hodonín, 

Hana Prokopová, Praha 

Pavel Matouš, 

Adriana Bessogonovová, Praha 

Gratulujeme!


Aktuální soutěže
Soutěž o 3 skvělé dárkové balíčky k novému animáku Sněžný kluk

Soutěž o 3 skvělé dárkové balíčky k novému animáku Sněžný kluk

CinemArt.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 3 dárkové balíčky k animovanému filmu Sněžný kluk. Výhru ...


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Městská divadla pražská najdete v centru Prahy. Se svými třemi sály v divadlech ABC a Rokoko, s kapacitou 500, 200 a 60 míst, jsou tady pro všechny pražské diváky – od dětí po seniory. Diváci mohou vybírat z bohatého repertoáru činoherního divadla i z řady dalších možností, jak trávit volný čas, oblíbené jsou např. Představení pro nezadané, Dámské jízdy v Rokoku, Herecké kurzy pro neherce nebo Vánoční festival.

 

TOPlist