Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o balíček knih s medvídkem Pú v hodnotě 1 134 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 24.06.2013 08:00 do 30.06.2013 23:59

KNIHCENTRUM.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 1 balíček knih.

Výhru získá 1 vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázky.

Soutěž o balíček knih s medvídkem Pú v hodnotě 1 134 Kč

Soutěž o balíček knih s medvídkem Pú v hodnotě 1 134 Kč

 

Hodnota balíčku je 1 134 Kč!

Balíček obsahuje tyto knihy:

1) MEDVÍDEK PÚ BRZY NA VIDĚNOU

2) MEDVÍDEK PÚ KLOKÁNKŮV DEN S KAMARÁDY

3) MEDVÍDEK PÚ NAROZENINOVÉ ČTENÍ

4) MEDVÍDEK PÚ SEMÍNKA PŘÁTELSTVÍ

5) MEDVÍDEK PÚ KLOKÁNEK, MALÝ OBJEVITEL

6) MEDVÍDEK PÚ SOVA A JEJÍ KAMARÁDI Z LESA

 

Popis knih:

MEDVÍDEK PÚ BRZY NA VIDĚNOU?

Sova na týden odcestovala, aby se zúčastnila rodinné sešlosti. Její přátelé jsou nejdříve rádi, že si odpočinou od Soviných dlouhých historek a přednášek. Pak ale zjistí, že jim Sova chybí, a začnou se těšit na její návrat. Jak vše dopadne, se dozvíme v této humorné příhodě o tom, že kamarády máme rádi i s jejich chybami.

 

MEDVÍDEK PÚ KLOKÁNKŮV DEN S KAMARÁDY 

Klokánek tráví den s Tygrem a Púem, kteří se nabídli, že na něj budou dávat pozor. Kamarádi si celý den jen hrají a neztrácejí čas nepříjemnými věcmi, jako je koupání nebo braní medicíny, kterou Klokánkovi dává Klokanice. Po celém dni pryč od maminky si ale Klokánek uvědomí, že se mu stýská po domově.

 

MEDVÍDEK PÚ NAROZENINOVÉ ČTENÍ

Kdykoliv je ve Stokorcovém lese potřeba něco přečíst, Pú a jeho kamarádi spoléhají na pomoc Sovy, která umí číst nejlépe z nich všech. Když má Sova narozeniny, kamarádi se rozhodnou připravit pro ni překvapení - budou pro změnu číst oni jí! Naučí se kamarádi číst včas na to, aby Sově přichystali ty nejlepší narozeniny, jaké kdy měla?

 

MEDVÍDEK PÚ SEMÍNKA PŘÁTELSTVÍ

Všichni kamarádi ze Stokorcového lesa spojí své síly, aby pomohli Králíčkovi zasázet zeleninu na jeho zahradě. Přidá se k nim dokonce i včelí roj!

 

MEDVÍDEK PÚ KLOKÁNEK, MALÝ OBJEVITEL

Malý Klokánek s medvídkem Pú a Prasátkem se vydávají na výpravu do lesa. Společně se snaží odhalit různá tajemství přírody, učí se o zvířátkách, která po cestě zahlédnou, a zjišťují, že v lese se dá zažít spousta zábavy.

 

MEDVÍDEK PÚ SOVA A JEJÍ KAMARÁDI Z LESA

Medvídek Pú a jeho kamarádi se rozhodnou strávit báječný den v lese. Narazí ovšem hned na několik záhad, a proto mají spoustu zvědavých otázek. Naštěstí ve Stokorcovém lese také žije jedna velice moudrá Sova - a ta jim na jejich otázky ráda odpoví.

 

Medvidek pu

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.KNIHCENTRUM.cz.


Soutěžní otázky

1) Jaké zvířátko je Medvídek Pú?

Medvídek (správná odpověď)

Včelička

Ovečka

2) Hlavními hrdiny knížky Medvídek Pú Klokánkův den s kamarády jsou?

Medvídek a Vačice

Medvídek a Orel

Medvídek a Klokánek (správná odpověď)

Výherci soutěže

Barbora Doleželová, Postoupky

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz nabízí široký sortiment knih, rychlou expedici a výhodné ceny. V nabídce knihkupectví najdete romány, pohádky, leporela, komiksy, učebnice, encyklopedie, příručky, audioknihy, deskové hry a mnoho dalšího. Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%. Při objednávce nad 500 Kč a platbě předem máte poštovné zcela zdarma. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu na Facebooku, Twitteru, Google+ a webu KNIHCENTRUM-revue.cz.

 

TOPlist