Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 2x balíček knih KRKOUNI v hodnotě 498 Kč

Na otázky můžete odpovídat od 02.12.2013 00:01 do 08.12.2013 23:59

ANGELart s.r.o. a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 2 balíčky nových knih KRKOUNI!

 

Výhru získají 2 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.

Soutěž o 2x balíček knih KRKOUNI v hodnotě 498 Kč

Soutěž o 2x balíček knih KRKOUNI v hodnotě 498 Kč

 

Hodnota balíčku je 498 Kč!

Balíček obsahuje tyto knihy:

1) KRKOUNI ... ANEB LEŤTE S NÁMI NA BIMBULI!

2) KRKOUNI ANEB DOBRODRUŽSTVÍ NA PLANETĚ BIMBULI

 

Popis knih:

1) Krkouni ... aneb leťte s námi na Bimbuli!

 Smějete se rádi od ucha k uchu? Hledáte nové kamarády? Chcete se naučit nové básničky? Máte rádi překvapení? Chcete se toulat po kouzelných říších? Neváhejte, sbalte kufry, popadněte duhovou letenku a vzhůru na Bimbuli - planetu dětských snů! A nebojte, nebudete tam sami, doprovodí vás holčička Adélka, která to všechno sepsala. Těšíme se na vás! Vaši Bimbulíci.

MUDrc. BumBacil je všeléčil a průzkumník virové a bakteriózní divočiny. To proto ten červený kříž na pozdravu, který od něj Krák donesl. Jeho Rychlá bimbulance nemá snad jedinou chybu. Dopravní prostředek na šlapací bublinový pohon podobný tomu, ve kterém se doktor pohybuje po Bimbuli, jen tak někde nepotkáte. Bublovznášedlo
je výtvorem prof. Bimbulíka. Dalo by se říct, že se jedná o jeden z jeho
nejzdařilejších kousků.

Bublouš, jak si sám BumBacil stroj pojmenoval, je tomuto MUDrcovi opravdu šitý přesně na míru. Najdete v něm vše potřebné pro léčení a první pomoc, ale i místo pro odpočinek. Nechybí ani knihovna s moudrými knihami, lékárna a kartotéka, kde mají založenou svou kartu snad všichni obyvatelé planety Bimbuli. Právě zde, v bimbulanci, je léčí a zkoumá příčiny a následnou léčbu všemožných nemocí a diagnóz. A jelikož není BumBacil žádný začátečník, pustil se do sepisování pamětí. Jedná se především o to, co, kdy, kde a jak léčil, a samozřejmě o výsledky, které jsou vždy naprosto báječné, takže by se s nimi i rád pochlubil.

BumBacilova jistota je asistent myšák Čumák, kterého před lety nalezl uvízlého v pastičce na myši ve spíži prof. Bimbulíka. Čumák strčil svůj mlsný čumák do pasti vlastně při úprku
před Bohoušem. Kdyby byl tušil, že je Bohouš výhradně vegetarián, mohl si ušetřit nervy
a strach o svůj myší kožich. A opravdu, i Bohoušova kost je jen nafukovací. Bohouš si prostě jen tak z dlouhé chvíle skotačil a vůbec ho nenapadlo, že by ta ušatá koule s ocáskem nebyla na klíček z dílny jeho pána.

Ale náhody prostě neexistují, protože kdyby se tak nestalo, Čumák by jistě neskončil s pouhým uzlem na ocásku, který se už mimochodem od té doby nepodařil nikomu rozmotat, ale byl by tam strachy zkameněl. Mnohem víc by ho však možná mrzelo, kdyby přišel o setkání s BumBacilem. To by byla totiž ohromná škoda pro celou Bimbuli, protože dnes spolu tito dva dohromady tvoří naprosto báječně sehraný tým. Jejich Rychlá bimbulance, která předvádí při zachraňovacích manévrech děsivé až akční scény, vám leckdy vyrazí dech. Jsou připraveni absolutně na všechno. Takže je-li potřeba akutní zásah, BumBacil na nic nečeká a vysílá katapultem Čumáka k případu, aby mezitím bezpečně přistál a zaparkoval Bublouše.

Čumák je řádně vyškolen, takže se není vůbec čeho bát. Jen v poslední době trochu přibral, takže jeho lety s padákem bývají rychlejší než kdysi, a proto nedopadá včas na místa, která BumBacil předpokládal. Obtloustlý myšák musí proto ihned po dopadu zaujmout polohu atleta v bloku a vybíhá k cíli. Sem tam se stane, že Čumák doběhne až po BumBacilovi, ale ten vše v tichosti přehlíží. To však neznamená, že nemá plán. Po nocích totiž Čumákovi chystá tréninkový deník a úpravu jídelníčku. Vezme si prý do parády i Pupína. Samozřejmě, že si tihle dva hned padli do oka. Oba jsou totiž stejného názoru, že nejupřímnější ze všech lásek je láska k jídlu.

 VÍCE INFORMACÍ O KRKOUNECH NA WWW.KRKOUNI.CZ

 

2) Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli

Moc mě těší, že ti můžu představit planetu Bimbuli a provést tě všemi jejími taji a kouzly, které skrývá. Věř nebo ne – od Země nás dělí jen ždibínek duhové cesty, ale pšššššššš, to si nech jenom pro sebe, nerada bych uvítala na Bimbuli nějaké darebáky a zlouny, těm je k nám vstup přísně zakázán!!!


Provedeme tě Bulíkovou zemí! Seznámíš se s profesorem Bimbulíkem a křehoučkou bimbulinkovou vílou Bimbulinkou se srdíčkem na dlani. Možná se ti občas zamotá ze všech těch jmen jazyk, ale ani já na tom nejsem o nic lépe, nemysli si. Zaručeně nejvíc legrace si jistě užiješ s mými kamarády Krkouny. Ovšem POZOR!!! …nejsou ani krkaví ani hamouni, prostě na mě jen neustále vystrkovali ze všech koutů své zvědavé krky a díky nim dohlédli vždy mnohem dál než já – tak prostě Krkouni! Jejda, málem jsem zapomněla říci to nejdůležitější, že jsou to moji oživlí plyšáci, ale pššš, to je strašně tajné! Vlastně tu nejsou tak úplně náhodou...


Byl jsi někdy dlouho nemocný? Nebo snad v nemocnici? Zkrátka zažil jsi někdy nudu? Hrozná věc! Ale nic v našem životě není přece náhoda. Věříš na zázraky? Myslím, že bys měl! Protože mě se opravdu jeden takový stal. Tím zázrakem je planeta Bimbuli, kterou ti chci právě představit. Doufám, že tě očaruje stejně jako mě. Přála bych si, abys na našem výletě na Bimbuli zažil spoustu zábavy. Ať se ti na ní líbí stejně jako nám s Krkouny :o) Tvoje Adélka

 VÍCE INFORMACÍ O BAMBULI NA WWW.BIMBULITV.CZ

 

 

 

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete v popisech knih!


Soutěžní otázky

1) Jak se jmenuje asistent MUDrc. BumBacila?

myšák Čumák (správná odpověď)

Bublouš

Pupín

2) Jak se jmenuje holčička, která vás provádí planetou dětských snů - Bimbuli?

Andrea

Adélka (správná odpověď)

Aneta

Výherci soutěže

Korela Josef, Praha,
Miluše Kyptová, Praha,

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Grafické, produkční a reklamní studio ANGELart nabízí široké spektrum služeb v oblasti grafiky. Pro firmy vytváří produkty na špičkové úrovni od grafického designu až po webové projekty a realizaci komplexních kampaní. Více na www.AngelArt.cz

 

TOPlist