Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 3x Batman balíček pro školáky a předškoláky!

Na otázky můžete odpovídat od 29.08.2016 00:00 do 05.09.2016 00:00

PRESCO GROUP, a.s. a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o tři balíčky školních potřeb s motivem oblíbeného Batmana.

Výhru získájí 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

3x balíček školních potřeb s designem Batmana

3x balíček školních potřeb s designem Batmana

 

1. Balíček obsahuje:

1) PŘEDŠKOLNÍ BATOH BATMAN – OH SNAP!

2) ŠKOLNÍ SEŠITY S DESIGNEM BATMANA

 

2. Balíček obsahuje:

1) SÁČEK NA OBUV BATMAN – ORIGINAL

2) ŠKOLNÍ SEŠITY S DESIGNEM BATMANA

 

3. Balíček obsahuje:

1) SÁČEK NA OBUV BATMAN – SONIC

2) ŠKOLNÍ SEŠITY S DESIGNEM BATMANA

 

Pokud mají Vaše děti rády animované hrdiny, jsou právě jim určeny zbrusu nové kolekce designových školních potřeb s designem oblíbeného Batmana od společnosti PRESCO GROUP, a.s., které jsou již nyní k dostání v e-shopu www.presco.cz.  V kolekcích je vše, co školáci potřebují – školní batohy, penály, sáčky na cvičky, nechybí ani školní sešity a speciální desky, do kterých se sešity ukládají. 

 

Balíček 1

Balíček 2

Balíček 3


Nápovědu k soutěžní otázce najdete na WWW.PRESCO.CZ.


Soutěžní otázky

1) Jakou nosnost má předškolní batoh Batman Oh Snap?

4 kg (správná odpověď)

5 kg

6 kg

Výherci soutěže

1. Cena: Markéta Kouřilová,Opava

2. Cena: Alena Jelínková, Benešov

3. Cena Josef Razak

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Standardní sortiment nabízí širokou nabídku titulů, z nichž významnou část tvoří licenční tituly W. Disney, A. Mucha, Krteček, Ovečka Shaun, Včelka Mája, Hobbit a mnoho dalších. Společnost je též výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

 

TOPlist