Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž o 3 dárkové balíčky a volné lístky na nový film Trollové

Na otázky můžete odpovídat od 31.10.2016 10:54 do 07.11.2016 00:00

CinemArt.cz a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o další 3 krásné filmové balíčky.

Výhru získají 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

3x dárkový balíček k filmu Trollové

3x dárkový balíček k filmu Trollové

 

Každý filmový balíček obsahuje:

1x Aktivity sada

1x Tričko

1x USB

2x volné lístky do kina na film Trollové

 

O filmu 

Od tvůrců Shreka přichází ze studia DreamWorks Animation TROLLOVÉ, chytrá, vtipná a neuctivá komedie o hledání štěstí a o tom, jak daleko jsou někteří ochotní zajít, aby ho dosáhli. Film přenese diváky do pestrého, báječného světa obydleného přespříliš optimistickými Trolly.

Jsou to totiž velmi šťastní a veselí skřítkové, kteří milují hudbu, tanec a zpěv. A navíc, prý jsou velmi chutní! Říkají to alespoň Bergeni, kteří jsou, jak je asi jasné, největšími trollími nepřáteli. Naštěstí se Trollům podařilo uprchnout a celé své království přestěhovat jinam, kde se jim žije oproti Bergenům prostě skvěle.

Bohužel, Bergeni trollí království vyčmuchají a skoro všechny obyvatele se jim podaří unést. Dvěma z nich, princezně Poppy a Větvíkovi se podaří utéci a ačkoliv jsou velmi odlišní, musí spojit své síly, aby mohli své kamarády osvobodit a přitom třeba potkat jednu Bergenku, která má ráda nejenom Trolly, ale také zpěv a tanec.

Film Trollové je nejen plný barevných skřítků, ale i písničekm, a trollí song Can´t Stop the Feeling se stal jednou z nejhranějších písniček letošního léta.

 

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na ZDE 


Soutěžní otázky

1) Který slavný zpěvák produkoval ústřední píseň k filmu, trollí song, Can´t Stop the Feeling?

Justin Bieber

Justin Timberlake (správná odpověď)

Pharrell Williams

Výherci soutěže

Eva Kovaříková,  Velké Pavlovice
Jana Bastlová, Šenov
Vlastimil Kothera, Kamýk nad Vltavou

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení 2 soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 2 odpovědi, které potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení všech dvou otázek, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

CinemArt a.s. je největší filmová distribuční společnost v České republice zastupující tři ze šesti nejsilnějších hollywoodských studií: Twentieth Century Fox, Universal a Paramount Pictures. Každoročně CinemArt uvádí do českých a slovenských kin přes padesát titulů – od filmových blockbusterů jako Jurský svět, Mimoni, Terminátor Genisys, 50 odstínů šedi, Everest či Marťan, po diváky a kritikou oceňované filmy, jako například Birdman či Teorie všeho. V tomto roce vám Cinemart přinese další animované filmy, těšit se můžete v březnu na Kung Fu Pandu 3 a v létě na Dobu ledovou: Mamutí drcnutí a Tajný život mazlíčků.

 

TOPlist