Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Ledová sezóna je zpátky!09.01.2019

Ledová sezóna, animovaná komedie pro celou rodinu, se vrací v druhém díle s podtitulem Medvědi jsou zpět. Do českých kin vstoupí již 17. ledna 2019.

Foto: Lionsgate (2x)

O ledních medvědech je známo, že vynikají silou a obratností a žijí jako samotáři. O Normovi to neplatí, ten má rád společnost, legraci a přátele. Být dravým a děsivým vládcem promrzlých planin mu příliš nejde. Ale ať chce nebo ne, musí se stát pravým vůdcem. Aby získal alespoň špetku respektu, vydá se spolu se synem a skupinou potrhlých lumíků do New Yorku – města, které nikdy nespí. Tam si užije své chvíle slávy a způsobí několik průšvihů. Zaplete se do bankovní loupeže, vyvolá ohromnou policejní honičku a nakonec si všichni oddechnou, že město po jeho odjezdu ještě stojí.

 

Hlavní úkol na Norma čeká až doma. Chamtivá korporace tu totiž začala těžit led. Aby Norm ochránil domov, odhodlá se k bláznivému kroku. O osudu cenného ledu, na kterém on a jeho přátelé žijí, má rozhodnout velkolepé hokejové utkání. Sob do brány, lumíci do obrany, tuleni na křídla a medvěd – jak jinak – přímo do útoku! Zvířata severu dají dohromady báječné družstvo, ale bude to stačit, aby zvítězili nad dosud neporaženými šampiony?

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOPlist