Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Výstavu Večerníček slaví 50 můžete navštívit na Černém Mostě02.03.2016

Utekla vám výstava Večerníček, která se konala v létě v národní galerii? Pak nesmutněte a vyrazte s dětmi do Centra Černý Most, kde se koná od 4. do 20. března výstava Večerníček slaví 50.

Foto: Česká televize

Slavnostní zahájení se koná 5. března, moderovat ho bude Majda Reifová z Kouzelné školky. Děti se budou moci setkat s tvůrci večerníčku Tarbíci. Připraveny budou Zprávičky ČT:D a taneční školička s Alicí Stodůlkovou. Další sobotu se koná Zábavná sobota s Večerníčkem, kterou bude opět moderovat Majda Reifová, která přivítá hosty jako například Petra Vacka, Lucii Černíkovou či tvůrce večerníčků a dětských pořadů. Workshop se Zprávičkami ČT:D.

V sobotu 19. ve 14 hodin se budou konat Rákosníčkova oslava narozenin. Rákosníčkovi přijdou poblahopřát moderátorka Majda Reifová, Ota Jirák, Tomáš Juřička a další hosté i postavičky Studia Kamarád. V rámci oslavy nebude chybět dort, promítání, kvízy, hádanky pro ostatní gratulanty a taneční škola s Honzou Onderem.

Každou sobotu se zde budou konat tématické workshopy, děti si budou zkoušet jednoduché animace, skládat Večerníčkovu čepici, či si vyzkoušet kostýmy známé z Večerníčků. 

 

Sdělte nám Váš názor:

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

TOP 5 českých pohádkových princů

Právě na bedrech princů často leží úkol vydat se na nebezpečnou cestu a vykonat mnohé hrdinské činy.

TOPlist